|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Žalostna oktoberka
19.2.2009 20:37:00   
Kepica83
Hej !Včeraj  sma šla z mojim k G. Na reden pregled. Do katerega ni prišlo. Preden bi šla v laboratorij me je G pregledala in ugotovila da najinemu cukrčku ne bije srček. user posted image user posted image user posted image . Ubila me je misel, ko sem vedla da moj dragi zunaj nestrpno čaka da ga pokličejo not. V ponedeljek še imam en pregled in takrat se bo vidlo če moram it na čiščenje. Ker ni 100%. Rekla pa je da se nagiba k slabi strani.  Midva z mojim sma čisto gotova. Vsak dan me je špikalo v trebuščku samo včeraj ne. No danes pa spet špikanje. A je katera ki ji je G isto rekla, pa je na koncu vseeno bilo vse vredu?

Hvala ker ste me brale. user posted image  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Žalostna oktoberka
19.2.2009 20:39:12   
lilija*
user posted image  Želim ti, da se srečno izteče!

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Žalostna oktoberka
19.2.2009 20:40:50   
blaža
Žal mi je zate. Upam, da pa le mogoče, da bo vse ok. user posted image

Jaz sem imela v 9 t. ss in je tudi našemu user posted image  nehal bit srček, upam, da bo pri vas vse ok. nekje sem brala, da so nekaterim tudi tako povedali kot tebi, pa je blo pol vse ok. Ti držim pesti. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Žalostna oktoberka
19.2.2009 20:41:20   
Pika Zoja
Miniko, v katerem tednu pa si?

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Žalostna oktoberka
19.2.2009 20:41:23   
pupa_b
Kateri teden pa si, miniko? Kaj pa če je še prehitro?


Želim ti veliko sreče!

(odgovor članu lilija*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Žalostna oktoberka
19.2.2009 20:41:46   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: lilija*

user posted image  Želim ti, da se srečno izteče!


hvala lilija. user posted image user posted image

(odgovor članu lilija*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Žalostna oktoberka
19.2.2009 20:42:07   
Nončika
Miniko neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!! sicer pa upanje umira zadnje. resnično želim, da se vse skupaj uredi.

pa ravno zdaj sem ti hotela povedat, da sem tudi jaz zagledala user posted image

miniko, dragica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu lilija*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Žalostna oktoberka
19.2.2009 20:42:30   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Žal mi je zate. Upam, da pa le mogoče, da bo vse ok. user posted image

Jaz sem imela v 9 t. ss in je tudi našemu user posted image  nehal bit srček, upam, da bo pri vas vse ok. nekje sem brala, da so nekaterim tudi tako povedali kot tebi, pa je blo pol vse ok. Ti držim pesti. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


res??? Joj to bi bilo super. 8 teden sem ženskice moje. user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Žalostna oktoberka
19.2.2009 20:43:55   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Nončika

Miniko neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!! sicer pa upanje umira zadnje. resnično želim, da se vse skupaj uredi.

pa ravno zdaj sem ti hotela povedat, da sem tudi jaz zagledala user posted image

miniko, dragica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


joj super draga moja. Iskrene čestitke pa želim ti zdravo in varno nosečnost. Res sem vesela zate. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Žalostna oktoberka
19.2.2009 20:44:11   
Pika Zoja
No, tudi jaz sem sicer oktoberka, vendar sem šele pri koncu 6.tedna in tudi pri meni se na UZ še ni kaj videlo, pa je rekla G, da med pred 9.tednom niti ne bo naročala, da ne bova delali po nepotrebnem panike. Tako, da ti pošiljam topel objem in srčno upam, da bo v ponedeljek srček bil.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Žalostna oktoberka
19.2.2009 20:44:23   
Dali*
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Žalostna oktoberka
19.2.2009 20:47:58   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja

No, tudi jaz sem sicer oktoberka, vendar sem šele pri koncu 6.tedna in tudi pri meni se na UZ še ni kaj videlo, pa je rekla G, da med pred 9.tednom niti ne bo naročala, da ne bova delali po nepotrebnem panike. Tako, da ti pošiljam topel objem in srčno upam, da bo v ponedeljek srček bil.


joj zdaj so mi kar solze pritekle ob tem tvojem postuuser posted image user posted image . Joj ko bi to le držalo. Nevem zakaj ampak pogled na mojega še me je bolj potrl. Prvič v življ. sem ga videla tako jokatuser posted image . Sploh pa tisti nasmešek in velike okice ko sem ven stopla, ker je mislil da sem po njega prišla da gre z mano not mi ne gre iz glave. joj joj user posted image

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Žalostna oktoberka
19.2.2009 20:48:31   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image  najlepša hvala.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Žalostna oktoberka
19.2.2009 20:51:20   
mayflower
Drži se! Moja G je pri prvih UV zelo previdna. Ne kar obupat!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko se mi nasmehneš, s soncem napolniš moj dan.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Žalostna oktoberka
19.2.2009 20:52:28   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: mayflower

Drži se! Moja G je pri prvih UV zelo previdna. Ne kar obupat!user posted image user posted image user posted image


samo če pa je mi je tak grdo rekla da se vse k slabšemu nagibauser posted image . brez kančka upanjauser posted image

(odgovor članu mayflower)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Žalostna oktoberka
19.2.2009 20:57:18   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja

No, tudi jaz sem sicer oktoberka, vendar sem šele pri koncu 6.tedna in tudi pri meni se na UZ še ni kaj videlo, pa je rekla G, da med pred 9.tednom niti ne bo naročala, da ne bova delali po nepotrebnem panike. Tako, da ti pošiljam topel objem in srčno upam, da bo v ponedeljek srček bil.


joj zdaj so mi kar solze pritekle ob tem tvojem postuuser posted image user posted image . Joj ko bi to le držalo. Nevem zakaj ampak pogled na mojega še me je bolj potrl. Prvič v življ. sem ga videla tako jokatuser posted image . Sploh pa tisti nasmešek in velike okice ko sem ven stopla, ker je mislil da sem po njega prišla da gre z mano not mi ne gre iz glave. joj joj user posted image


Roko na srce, miniko, jaz izredno zaupam ginekologom, ker sem dosedaj ima zgolj in le pozitivne izkušnje z njimi in prej so naredila kaj več zame in za mojega otroka (prvega), kot pa ne. Ampak v tvojem primeru bi definitivno čakala do 9. ali 10.tedna, ko se naj bi v večini primerov slišal srček (tudi če pride do poznešje zanositve, kar je tudi mogoče) in zaprosila za drugo mnenje. Ker v 8.tednu nekoga postavit pred dejstvo, da otroku ne bije srce, je zame malo prenagljeno. PA ne govorim proti tvoji ginekologinji, ampak moja je precej striktna glede tega. Sicer je meni naredila UZ, ker se je prva nosečnost končala s spontanim splavom in ker sem med njenimi 'ljubimi pacientkami' (njene besedeuser posted image , družinski prijatelji), drugače pa nimaš šans pri njej, da prideš na UZ pred 9tim ali 10tim tednom. Kot sem rekla - ne mara primerov kot so tvoji in nikoli ne želi narediti panike po nepotrebnem.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Žalostna oktoberka
19.2.2009 20:59:22   
Kepica83
Pika Zoja nevem moja G je bila prav hladna. Rekla je zdaj bi pa se ja že moral videt utrip. In da slabo kaže.  Jaz sem kar pred njo izbruhnila v solze. user posted image

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Žalostna oktoberka
19.2.2009 21:02:07   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

Pika Zoja nevem moja G je bila prav hladna. Rekla je zdaj bi pa se ja že moral videt utrip. In da slabo kaže.  Jaz sem kar pred njo izbruhnila v solze. user posted image

v 8.tednu? Ojoj... saj ne vem, kaj naj rečem. Pa veš koliko primerov je, ko se v 8.tednu še nič ne sliši in je z nosečnostjo vse brez problema.
Nočem ti vlivati upanja po nepotrebnem, vendar tole je res malo grobo rečeno in prenagljeno. Kdaj pa je PDP?

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Žalostna oktoberka
19.2.2009 21:04:06   
malaMravljica
Miniko, jaz sem tudi sla na pregled v 8. tednu, ker sem bila sama tako slaba in sem sla z mislijo, da ne smem biti razocarana, ce srcka se ne bo, ker bi lahko tudi kasneje zanosila. Naceloma se pa nisem hotela narocit na prvi pregled pred devetim tednom, da ne bi delala panike po nepotrebnem. Mogoce je pri tebi prezgodaj. Ne obupaj!

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Žalostna oktoberka
19.2.2009 21:07:19   
brkn83
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image upam, da se vse dobro konča in da se je tvoja ginekologinja zmotlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Žalostna oktoberka
19.2.2009 21:07:54   
Kepica83
PDP je 4.10.
Mala mravljica pri tebi se je že videl utrip v 8 tednu?

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Žalostna oktoberka
19.2.2009 21:08:56   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja

IZVIRNO SPOROČILO: miniko

Pika Zoja nevem moja G je bila prav hladna. Rekla je zdaj bi pa se ja že moral videt utrip. In da slabo kaže.  Jaz sem kar pred njo izbruhnila v solze. user posted image

v 8.tednu? Ojoj... saj ne vem, kaj naj rečem. Pa veš koliko primerov je, ko se v 8.tednu še nič ne sliši in je z nosečnostjo vse brez problema.
Nočem ti vlivati upanja po nepotrebnem, vendar tole je res malo grobo rečeno in prenagljeno. Kdaj pa je PDP?



tudi meni se je tako zdelo. user posted image

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Žalostna oktoberka
19.2.2009 21:26:51   
muki1
Ko sem bila noseča prvič in sem vsa vesela šla na UZ pregled, mi je tudi g. rekla da srček še ne bije in da bi pri tej starosti že moral. Pa tudi mi je zelo hladnokrvno sporočila, da se to velikokrat zgodi in me čez en teden naročila na ponovni UZ pregled.
Zdaj bo pa hčerka stara pet let. Je rojena dva tedna po PDP, ki glede na moje neredne m. ni bil dobro določen.

Srečno.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Žalostna oktoberka
19.2.2009 21:37:09   
malaMravljica
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

PDP je 4.10.
Mala mravljica pri tebi se je že videl utrip v 8 tednu?


pregled sem imela 6t5d in se je srcek videl, je pa g rekel, da je rok tocno 2.10, ker je mali velik tocno za to starost. Kaj ce si ti kasneje zanosila?
Ves, poleti sem bila ze nosecka in takrat srcek ni zacel biti zato te popolnoma razumem kako prestrasena si. Vseeno res, pogumno naprej, mislim, da ni se vse izgubljeno!

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Žalostna oktoberka
19.2.2009 21:39:17   
malaMravljica
joj, vidim da sem zgoraj narobe napisala 8. teden, malo sem pomesala, 6t5d je pravilno.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Ime za fantka
TinKkara

Ime za sina

Urban (25%)

Vid (42%)

Crt (9%)

Franc (8%)

Stefan (4%)

Voranc (12%)


Število vseh glasov: 659

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!