|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   št. čeveljčkov za otročke
15.11.2006 15:35:13   
petka
Jest imam take težave pri nakupu čeveljčkov in copatkov.
Mi lahko pomagate z nasvetom, katera številka čevljev se kupi za 6-mesečnika user posted image  

_____________________________




Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: št. čeveljčkov za otročke
15.11.2006 16:08:58   
NTS
17-18 je za nekje 6 mesecev, naša pa jih ima še sedaj pa je stara že 8 mes. !

je pa seveda najbolj sigurno da probaš v trgovini vsaj jaz vedno naredim tako.

pa pa

_____________________________

Naši Nikiti se je pridružil bratec Patrick ! ! !

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: št. čeveljčkov za otročke
15.11.2006 16:20:19   
KIKI****
Naša Klara ima pri 20 mesecih št 18 tako da je odvisno-najbolje da probaš-naša je imela pri 6 mesecih ko smo kupli prve copatke št. 15

lp

(odgovor članu NTS)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: št. čeveljčkov za otročke
15.11.2006 19:32:51   
zupan






7 mesecev , stevilka 19 - pac probaj

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: št. čeveljčkov za otročke
15.11.2006 21:49:11   
Katrin
Mi smo prve čeveljčke kupili pri 15 mesecih in sicer številko 17, sedaj pri 20-ih pa ima 19. Predno kupimo čeveljčke, vedno izmerimo nogico v trgovini.

Lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: št. čeveljčkov za otročke
15.11.2006 21:51:28   
Anonimen
nogice dojenčkov so tako različne po velikoti in obliki kot noge odraslih. zato hop otročka s sabo in probajta! moja 6 mesečnica ima že zdaj 18 če ne 19, tako da??!! mami pa 42, ne morem pričakovat da bo imela mini nogico :)

(odgovor članu Katrin)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: št. čeveljčkov za otročke
15.11.2006 21:53:08   
kofetek2010
misliš prave čevlje ali okrasne čevlje? user posted image  


pri pravih je najbojše, da jih izmerijo v trgovini s čevlji, pri okrasnih pa lahko sama pomeriš po podplatu, ker so itak čist tanki in brez velik odstopanj med velikostjo zunaj in znotraj user posted image  

okrasni iz H&M imajo zraven velikosti napisano tudi za kateri mesec so user posted image  

naša user posted image  ima 11m in Cicibanove za prve korake št.18, zimske škorenjce pa 20 (zaradi dvojnih nogavičk) user posted image

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: št. čeveljčkov za otročke
15.11.2006 23:39:29   
tt79
Lara je stara 6 mesecev in ima sedaj adidaske št.17. V ponedeljek sva ji kupila  Nike copate št. 19, da bi vanje spravla še termo zokne, pa so ji ful preveliki, tko da bomo mogl v nabavo še enihuser posted image Različno je tut od proizvajalca

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: št. čeveljčkov za otročke
16.11.2006 0:26:34   
Aleksandrin
Pravijo, da se čeveljčki kupujejo tako, da ti mora iti še en prst odzad (pri peti).

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: št. čeveljčkov za otročke
16.11.2006 8:44:48   
lenika
Jaz sem okrasne copatke kupila tako,da sem enostavno izrisala user posted image  podplat na papir, nato izrezala in v trgovini primerjala, pravih čeveljčkov pa še nimamo. Kupila pa sem nogavičke z bremzico št. 18, za takrat, ko se bo začel postavljat na noge.

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: št. čeveljčkov za otročke
16.11.2006 15:01:51   
pat
se strinjam s predhodnicami. pri 6 mesecih je nekje normalna številka nekje 16-17.

_____________________________

http://rebeka.moj-album.com
ugodno oblačila na http://rebeka-prodaja.moj-album.com

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: št. čeveljčkov za otročke
16.11.2006 23:45:15   
sonchica
jaz mojemu 6 mesečniku kupujem 16-17 mam pa ene 18-19 H&M pa so mu tok prevelke da mu kar dol padejo user posted image

_____________________________



(odgovor članu pat)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
18.11.2006 22:47:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sonchica)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: št. čeveljčkov za otročke
18.11.2006 22:54:13   
Marogica
PRve smo kupili tako, da je bil otrok z nami in smo mu pač na nogico probali. Vse ostale nove čevlje in copate pa kupujemo tako, da vzamemo en čevelj ali pa copat zraven, pa mu kupimo malo večjo številko. Je hitreje, kot če moramo z otrokom v trgovino. Številke se pa od proizvajalca do proizvajalca tako razlikujejo, da se samo na številke in starost ne moreš zanašati.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: št. čeveljčkov za otročke
20.11.2006 7:02:19   
Grascakinja
Mi smo kupili prve čevlje takrat, ko je začela učiti se hoditi (9m), pa še to le za takrat, ko smo kam šli, doma je bila le v nogavičkah. Peljali smo jo v trgovino z otroško obutvijo in izmerili stopalo ter poskusili, kako hodi, imela je št. 19.
Za prave čevlje pa je prej po moje še prezgodaj. Nogica naj bi bila čim bolj neutesnjena, da se lepo razvija stopalo.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





POZOR: Previdno s fiziološko raztopino in ...
Prepogosto izpiranje noska s fiziološko raztopino in uporaba med mamicami priljubljenega nosnega aspiratorja prinese tud...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?