|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   športni sedež bugaboo in quinny buzz
24.2.2008 12:11:03   
Naja31
Pred časom sem se full zagrela za quinny buzz , potem sem pa na RR prebrala nekaj komentarjevin se nekoliko premislila. Predvsem pa me je zmotilo to, da se športnemu sedežu ne da spreminjati naklona, v smislu, da se premakne samo naslonjalo, ampak dejansko se premakne naklon celotnemu sedežu in otrok tako še ko spi, ne spi na ravnem, ampak sedi. Upam, da me razumete kaj sem hotla opisati.   

No, potem sem pa zadnjič gledala bugaboo cameleon, in ugotovila, da je športni sedež isti. V čem je potem fora, da bugaboo velja kot zelo dobro ocenjen voziček, saj meni ta položaj za spanje ne deluje preveč udobno.
Kaj menite, uporabnice bugabooja?

Ne razmisljam o nakupu bugabooja, ker se mi zdi neumnost dati toliko denarja za voziček, ampak še vedno nisem v celoti opustila misel o quinny buzzu.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: športni sedež bugaboo in quinny buzz
24.2.2008 12:30:54   
April
Mene ne bi nič motil tkole spat.user posted image  Je še lepš, če so noge v luftu.user posted image
Nekje sem pa celo zasledila, da je tak položaj celo ok. Mej je voz-buzz všeč in me to sploh ne moti. Bolj kaj drugega, če že.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: športni sedež bugaboo in quinny buzz
24.2.2008 12:34:28   
frutka_
Naja, očitno je to zdaj popularno. Takšen naklon z nogami vred gor. Enako je pri PP Skate-u. Veliko "taboljših" vozičkov ima takšen naklon.user posted image
Pri Bugaboo-ju se mi zdi športni del vseeno večji kot pri Buzz-u. Predvsem širši.

Pa še offtopic  en namig. V dveh različnih trgovinah z otr. opremo so mi povedali, da imajo z novimi Buzzi težave in reklamacije, ker se prednje kolo kvari (ne vem točno kaj). Ampak samo pri tanovih modelih! Očitno gre za serijsko napako, ker baje skoraj vsak drugi voziček pride nazaj zaradi napake prednjega kolesa.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: športni sedež bugaboo in quinny buzz
24.2.2008 13:42:43   
knedli
Mi smo imeli buzza pa smo bili ful zadovoljni z njim. Tudi s spanjem ni bilo nobenega problema. Sem imela pa prvi model ki je prišel ven. Te novi se mi pa ne zdijo udobni. Športni del je precej manjši kot pri starejši različici.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: športni sedež bugaboo in quinny buzz
24.2.2008 14:27:18   
Lianna
Meni se ne zdi da jim v Bugabooju ne bi bilo udobno. Drugače ne bi otroci tako zadovoljno spali (tudi 3h).

(odgovor članu knedli)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: športni sedež bugaboo in quinny buzz
24.2.2008 14:59:58   
cv105
bugabooja ne poznam, poznam pa buzza model 2006 in nad njim sem navdušena ... pa sine tudi ... od začetka je tudi mene motil ta (ne)premik naslonjala ampak je bilo sekiranje odveč ... buzz model 2007 in 2008 mi pa nekak nista všeč ... sedež se mi zdi manjši, pogrešam strehico


(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: športni sedež bugaboo in quinny buzz
24.2.2008 20:09:40   
Anonimen
Men sta oba ful všeč in že sedaj vem, da se bom težko odločila med njima. Edina razlika se mi zdi v tem, da so bugaboji ful živih barv in pa seveda tud kar občutno dražji.

(odgovor članu cv105)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: športni sedež bugaboo in quinny buzz
24.2.2008 20:16:28   
Lianna
Buzz obstaja sedaj tudi štirikolesnik
http://b2c.baby-center.si/webclassification.asp?ClassID=452&ParentClassID=449

Imajo pa sedaj ogromno živahnih barv.

Drugače pa tole piše za 2008 kolekcijo.
Otroški voziček Buzz je opremljen z dvema sedežema: oblazinjenim nastavkom za otroke, stare do približno 18 mesecev, in sedežem XL, za starejše in večje otroke. Posebnost športnega vozička Buzz je edinstven revolucionaren sistem zlaganja: voziček enostavno zložite, razstavi pa se avtomatsko, ob pritisku na gumb, popolnoma brez truda. Sprednje kolo je vrtljivo za 360°, po potrebi pa se lahko fiksira in zagotavlja izjemno vodljivost vozička. Sedežno enoto lahko namestite v smeri vožnje ali nasproti njej. Opori za hrbetin noge lahko poljubno nastavite, prav tako je po višini nastavljiv ročaj za potiskanje. Voziček Buzz odlikujeta majhna teža (12 kg) in majhne mere zloženega vozička (80 x 20 x 60 cm). V kompletu je tudi dežna prevleka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: športni sedež bugaboo in quinny buzz
1.3.2008 18:28:25   
Raho
Mi sicer športnega dela še nismo uporabili. Smo še vedno v košari. Ko bomo na športnem delu, vas obvestim, kako spimo v vozeku. Imamo pa Cameleona.

Sam ta 4-kolesni buzz pa ima isto ceno kot bugaboo, ko mu prišteješ še košaro.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: športni sedež bugaboo in quinny buzz
1.3.2008 20:20:04   
brest
Imamo Buzza in kar se spanja tiče ni problema, je pa po enemu letu čisto 'razštelan'. Mene moti ker je povsod luft (vse se premika), pa mi bi skorajda rabili izvijač kot obvezno opremo. Pri Bugabooju se ti mislim da to ne bo dogajalo. Čez koncept in funkcionalnost pa res nimam slabih besed. Pri Buzzu je recimo boljše ker ga lahko zložiš s pripetim športnim delom pri Cameleonu ga moraš pa vzeti dol.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: športni sedež bugaboo in quinny buzz
2.3.2008 10:26:20   
zalenka
mi imamo buzza, 2007 in smo nadvse zadovoljni. z vsem, s košaro in športnim delom. prevozili smo že ogromno km po vseh mogočih terenih in se super obnese. s kolesi nimamo nobenih težav. je pa fajn vsako kolo kdaj pa kdaj mal podmazat da lepše teče - pa nima veze al je to buzz al bugaboo al pa kej tretjega user posted image

strehca mi je sploh ta bolš, ker se da ful čez potegnit, tako da tudi če je sonce precej nizko, lahko zmeraj nardiš senčko kar se pri mnogih drugih vozekih ne da.

ko sva midva kupovala sva izbirala med bugaboojem, bauzzom in speedijem. bugabooja sva opustila ker se nama je zdel predrag za to kar je ponujal v primerjavi z drugimi. speedija pa zarad natavljanja naklona (se mi je zdelo uno precej nepraktično) in oblike. mislim da sva se glede na najine ptrebe zelo dobro odločila.

aja glede spanja - ma 3 nastavitve in je ful super ker samo cel del zasukaš in otroka nič ne premikaš ko zaspi. pa to da so nogice malo dvignjene je menda celo ok, tako kot je že ena napisala. naša mala je zadovoljna v njemu od samega začetka.

no pa zelo mi je všeč in se je že večkrat izkazalo za praktično - to da se da tud športni del obrnit v smer, da gleda otrok tebe. pride prav predvsem npr če je zelo zelo pihalo iz une smeri in sm jo enostavno obrnila. in to komot narediš sredi poti, ker pritisneš na dva gumbka in dvigneš z otrokom vred, obrneš in zatakneš.

(odgovor članu brest)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: športni sedež bugaboo in quinny buzz
2.3.2008 10:28:33   
zalenka
IZVIRNO SPOROČILO: brest

Imamo Buzza in kar se spanja tiče ni problema, je pa po enemu letu čisto 'razštelan'. Mene moti ker je povsod luft (vse se premika), pa mi bi skorajda rabili izvijač kot obvezno opremo. Pri Bugabooju se ti mislim da to ne bo dogajalo. Čez koncept in funkcionalnost pa res nimam slabih besed. Pri Buzzu je recimo boljše ker ga lahko zložiš s pripetim športnim delom pri Cameleonu ga moraš pa vzeti dol.


naš ni popolnoma nič razštelan user posted image user posted image user posted image . pa se vozimo po njivah, makedamu in vsem mogočem user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu brest)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: športni sedež bugaboo in quinny buzz
2.3.2008 18:45:20   
brest
Mogoče imate srečo ali pa so novejši modeli že dosti izboljšani, jaz jih poznam še nekaj ki potrebujejo redno nego (ta model ki ga imamo mi-eden prvih 2005). Mi ga ne uporabljamo že nekaj časa, me pa niti ne mika da bi ga spet. Niso to grozne stvari, samo mene motijo.
Še enkrat pa ponavljam da je po funkcionalnosti res super, kvaliteta pa tako-tako. Je pa to tudi na račun hidravlike ki ga samodejno postavi, saj vem da od kolegice Speedy ni imel nikoli takih luftov kot naš.


(odgovor članu zalenka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: športni sedež bugaboo in quinny buzz
3.4.2008 22:04:40   
bina30
Mene pa zanima, kakšen je ta xl sedež, ki ga sedaj dobiš z Buzz-om 2008? Mi smo voziček kupili lani in mi je res super, samo se mi športni del zdi tako majhen, sedaj pa slišim, da dobiš dva sedeža!!?? Že ima katera model 08?

(odgovor članu brest)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: športni sedež bugaboo in quinny buzz
4.4.2008 20:47:41   
frutka_
Tale tanovi model BUZZA je narejen tako da sprva v voziček, sedežni del,  vloži druga sedežna enota, ki jo lahko preprosto snameš. Ko to snameš ti ostane tale XXL varianta sedeža, ki je v bistvu pena oz. memory foam. To kar vidiš na vseh slikah. Jaz sem dala noter mojega skoraj 4-letnega sina, ki je med tavečjimi otroki in je normalno sedel noter! Full je sedežni del večji kot zgleda v resnici.
To je to. Izboljšano še je menda to, da ima zatič ,s katerim fiksiraš voziček, ko ga zložiš. Stari modeli so  se bojda v avtu radi razstavili samiuser posted image . No, to je zdaj preprosto, na en zatič.

(odgovor članu bina30)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?