|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   škripanje z zobmi
10.12.2007 16:43:31   
VesnaLana
Moja Lana je stara 6m in in ima 2 enki spodaj in eno 1 enko zgoraj. Problem je v tem , da full rada škriplje z njimi, mene pa tolk skominja, da se mi kar meša, pa še ne vem koliko je to dobro za njene zobke. Samo kako 6 mesečnici dopovedat da naj ne škriplje.
Če ima katera podoben primer ali pa je problem celo rešila, naj mi prosim pomaga.

_____________________________

Vedno misli na to kar imaš in ne na tisto česar nimaš
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: škripanje z zobmi
10.12.2007 17:19:24   
Mojc
Tudi naš malček je ves navdušen nad tem škripanjem. Po moje je to le faza, v kateri spoznava svojo novo pridobitev - zobki. In bo tudi minila sama po sebi. Sicer nimam nobenih ukrepov za to. user posted image

(odgovor članu VesnaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: škripanje z zobmi
10.12.2007 17:21:17   
Paštetka
Traja kakšna 2 meseca ta faza user posted image

(odgovor članu Mojc)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: škripanje z zobmi
10.12.2007 18:13:44   
pikecpokec
Naš pa ima krajše faze škripanja z zobmi-par dni trajajo, potem je kak mesec mir, potem se pa spet spomni user posted image . Meni grejo vse dlake pokonci ko ga slišim! Tko recimo kot če kdo z nohti po tabli vleče. ne, škripanje je hujše! ne pomaga pa nič, no, mogoče da mu dam dudo v usta user posted image

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: škripanje z zobmi
10.12.2007 20:10:18   
VesnaLana
Ja res ne vem kaj je hujše, ali nohti po tabli ali pa to škripanje. Men gredo še lasje pokonci, ampak ni kaj nardit, zgleda da bo potrebna samokontrola in prepričati se , da je zvok škripanja super zadeva user posted image .
No upam, da je res samo obdobje, če pa kdo pozna recept pa se priporočam še naprej.

_____________________________

Vedno misli na to kar imaš in ne na tisto česar nimaš

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: škripanje z zobmi
11.12.2007 0:13:47   
Freycha
jaz sem to delala v mladosti. V najstniških letih je bilo najhujše in sem šla iskat odgovor. Nekako je bil dan v tej smeri, da me nekaj daje oz. žre (samo dvomim, da bi 6m staro punčko nekaj žrlo) in da nisem zaradi tega sproščena in da to škripanje škoduje sklenini, ker je to tako močno, da me je zjutraj dostikrat čeljust bolela.

Upam, da je to res le faza......user posted image

(odgovor članu VesnaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: škripanje z zobmi
11.12.2007 8:16:59   
anju
tudi mi smo v tem klubu!
fino se jim zdi, nič drugega. vseeno redno gledam, da si jih ne okrušiuser posted image


(odgovor članu VesnaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: škripanje z zobmi
11.12.2007 8:46:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Traja kakšna 2 meseca ta faza user posted image


Da,ki ja??!!!
Timi ni več dojenček ima že 4 leta čez,pa mi vsakič,ko z nami spi,ponoči naredi trajno,bolš,kot kakšen frizer brez kemikalij,brrrrr.Kaj je to škripat z dvemi,huje je škripat z vsemi zobmi,kar jih premore v ustih.In to obdobje ne traja 2 meseca,že kar precej časa se vleče.jutri,ko gresta z mamico k zobozdravniku,mu bo mamica povedala,kaj se dogaja,morda in sevda,če bo tamal zmogel nositi,dobijo taki zaščito neko oblogo,misim,kot nek aparat za zobe.Sedaj ne vem,ali to dajo le odraslim.To je grozno za slišat,pa še,če pomiliš,da si izrablja površino zob.

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: škripanje z zobmi
11.12.2007 10:07:14   
pajac
Vem, da ne bo v tolažbo... Mene je moj mož vgriznil sredi noči, ko sem mu držala čeljust skupaj in že skoraj ponorela zaradi škripanja...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




jansa or turk?
gabb

which is a bigger fool - jansa or turk?

jansa (75%)

turk (25%)


Število vseh glasov: 222

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!