|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Šesta bolezen ali preobčutljivost na antibiot...
2.5.2006 17:56:02   
PBJ
Naš user posted image  je star 9,5 meseca in je imel 3 dni vročino okoli 38,7 in zabasan nosek. Ker vročina ni "šla nazaj", sva ga včeraj (3. dan) odpeljala k zdravniku. Ugotovila je, da ima močno vneto žrelo ter mu predpisala antibiotik Hiconcil 250mg.

Danes zjutraj je bila temperatura 37,7, ki je čez dan izzvenela in je tudi sedaj nima.
Že včeraj proti večeru sem opazila, da ima nekaj čisto majhnih pikic po trebuščku, ampak so bile res komaj opazne... (pozornost bolj polagam  zaradi tega, ker je tudi alergik na mleko in jajca - ampak sva na dieti).

Sedaj pa ima pikice po vratu, obrazu, za ušesi, na hrbtu, trebuhu, nekaj malega tudi po rokicah. Niso takšne, kot jih ima v primeru AD.
Poleg tega danes po vsakem obroku kaka in ima bolj tekoče blato - lahko rečem da ima blažjo driskouser posted image

Ali bi lahko to bila 6. bolezen ali je kašna reakcija na antibiotikuser posted image (v navodilih piše, da so možni izpuščaji).
Bom dala sliko v album in lepo prosim za "mnenje tistih", ki imate izkušnje s 6. boleznijo, če so pikice kaj podobne tej bolezni.

Jutri imamo sicer kontrolo, ampak malo me skrbi zaradi antibiotika.

Sliki sta gor, ampak se zelooooooo slabo vidi. Na trebuščku se jih vidi nekaj malega.


< Sporočilo je popravil PBJ -- 2.5.2006 18:08:35 >


_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Šesta bolezen ali preobčutljivost na anti...
2.5.2006 18:19:37   
PBJ
Sem eno slikico še dodala.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Šesta bolezen ali preobčutljivost na anti...
2.5.2006 18:51:45   
Bubamaraa
Slika se zelo slabo vidi...Daj mi povej če so pikice takšne kot npr.komarjev pik...????Ker moja Danaja je prebolela 6 bolezen...

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Šesta bolezen ali preobčutljivost na anti...
2.5.2006 19:34:44   
PBJ
Ne ličijo mi na komarjev pikuser posted image

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Šesta bolezen ali preobčutljivost na anti...
2.5.2006 19:39:32   
Bubamaraa
Pol pa težko verjamem...Ker Danaja je najprej imela kot bi jo komarji popikali, pol so pa ratali fleki...Bila je pa grozna, ker je tudi kar zatekala okoli oči in po telesu....Lahk mi pošlješ na ZS svoj mail pa ti pošljem slike, da vidiš kako se je začelo...in kakšni fleki so potem bili...

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Šesta bolezen ali preobčutljivost na anti...
2.5.2006 21:05:25   
PBJ
Romana, zlata si. Hvala!

Zadnja slika pa nam je najbolj uspela.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?