|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   črne žabice...
5.2.2007 13:19:37   
tinkamiška
kje bi jih lahko kupila?
Bi rada mojo 1 letno pupo oblekla v pikopoko za pusta, pa nikjer ne najdem takih žabic.
V najslašem primeru ji bom nadrila gamaše, ampak fino bi blo, če bi kje našla žabice...

Hvalauser posted image

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: črne žabice...
5.2.2007 13:33:57   
Anonimen
V H&Mu so jih imeli - tista varianta kupis 3, placas dva. Imas bele, roza, temno roza, rdece, zelene, oranzne, crne .. tamale st. ponavadi so. Ce ne bos dobila pri vas, grem lahko pogledat v LJ H&M ... Ce gre za st. 86-92?

LP

(odgovor članu tinkamiška)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: črne žabice...
5.2.2007 14:01:26   
tinkamiška
Ribica hvala, Iza je bolj micena in bi ji bile te še prevelikeuser posted image Kaj manjših pa ni?
Pri nas v CE jih sploh nisem vidla, v nobeni velikosti.
Izi bi ble prav od 9-12m, se mi zdi, da je to od 74-80 številka. Če jih boš kje vidla, te lepo prosim, če bi mi sporočila, pa bi te prosila, če bi mi jih lahko poslala...

Hvala!user posted image

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: črne žabice...
6.2.2007 8:25:32   
mily
Jst sem jih tudi včeraj vsepovsod iskala. Pa jih nikjer nisem naša. Tudi v H&Mu jih niso mel, ali pa sem čist slepa. Sem tudi prodajalko vprašala, pa je rekla, da za tako majhne (4 leta) nimajo črnih.

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: črne žabice...
6.2.2007 8:51:41   
tinkamiška
Hvala tudi tebi Mily za odgovoruser posted image

Ja nič, potem bom pač morala gamaše nardit, mogoče bo še bojše, ker bojo bolj tople, kot bi bile žabice...

Lepo se imejte!

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu mily)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: črne žabice...
6.2.2007 20:58:10   
Lejči
Hojla Tinka,

pejd še v calzedonio pogledat. nazadnje, ko sem bila tam so imeli črne žabice za tamale, edino kako je kaj s št. ne vem, ker so imeli kar precej modelov znižanih. sicer pa sploh ne dvomim, da bo bejba super pikapoka user posted image naša bo pa kar mačkica, če se bo seveda hotela obleči v kostum user posted image

lp

p.s. saj res, kaj pa okaidi?

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: črne žabice...
6.2.2007 21:04:00   
Jančika_
Tinka, mi imamo ene Vasjeve doma črne iz H&M. Seveda bi ji bile prevelike (po moje je cifra 86, ne morem zdajle pogledat, ker so v sobi), ampak kaj pa če ji jih tak fajn gor potegneš, pa so pač malo narolane? Za probat bi bilo. 

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: črne žabice...
6.2.2007 21:16:52   
tinkamiška
O, Lejčiuser posted image hvala, bom najprej Jančkikine, oziroma Vaskotove poskusila dat Izi gor, če pa ne bo vredu, bom pa šla še v Calcedonio pogledat. Pojma nisem mela da majo tudi za tamičkene stvari. V Okaidiu sem že pogledala, pa jih nimajo...

Hvala obemauser posted image

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: črne žabice...
6.2.2007 21:35:55   
mily
Janička a to si kupla v Celjskem H&Mu? Ker jaz sem včeri bla v LJ, pa sem še vprašala prodajalko in je rekla da nimajo  user posted image . Smota! Bom šla še v Celje pogledat kok je s tem. Sej grem tko vsak vikend k staršem tja.

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: črne žabice...
6.2.2007 21:40:01   
Jančika_
Ja, ampak sem jih kupila že pred novim letom. Potem pa nisem več gledala, tako da ne vem, če jih še imajo.

(odgovor članu mily)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: črne žabice...
6.2.2007 21:41:22   
Anonimen
moja jih ima iz hofra ampak sem jih kupila že en čas nazaj ko so ble v akciji. čeprav sem videla zadnjič da vsaj v lescah še imajo ostanke

(odgovor članu tinkamiška)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: črne žabice...
7.2.2007 9:17:13   
tinkamiška
No, Jančika, midve sva zmenjeni, upam, da se hitro pozdravite in pridete na obisk, za žabice bom pa pogledala še v Hoferju, v CE H&Mu sem vidla samo črne šumfke v kompletu še z dvema drugima barvama, žabic pa ne, sem bila pa v petek tam...

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: črne žabice...
7.2.2007 14:03:52   
Anonimen
Mily, crne zabice so 300% v H&Mu imeli, en mesec nazaj sigurno, ker sem jih jaz zase iskala in je bilo polno barv lih 1-2 leti user posted image  In so imeli vse barve...

Bom prav pogledala naslednjic, ko bom v H&Mu.

LP, Ribica

(odgovor članu tinkamiška)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: črne žabice...
7.2.2007 17:41:02   
mily
No Ribica dej poglej, če se boš spomnala. Sej jst grem pa ta vikend tudi v Celje in bom še v tem H&Mu pogledala.

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: črne žabice...
7.2.2007 17:51:56   
StBarbara
Mislim, da sem okrog novega leta v DM-ju videla črne žabice, ampak nisem pa 100%, če boš hodila kaj tam okoli, lahko "uč vržeš" user posted image

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu mily)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: črne žabice...
7.2.2007 21:02:03   
viv_
V Mani sem dones vidla, imajo pajkice vseh velikosti - črne.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: črne žabice...
8.2.2007 7:33:02   
mily
Uh Viv bom šla pa tole najprej pogledat. Ker sem že mislala dvoje žabe kupit, ker nisem vedla, kok jo čem oblečit za ven. Pa če bi dobla te pajkice ima lahko spodih oblečene navadne žabe in pajkice čez. Da ne bo frčafele tko v noge zebl user posted image . V glavnem hvala vsem. A vikend grem v lov na črne žabe/pajkice.

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: črne žabice...
8.2.2007 12:10:38   
tinkamiška
U, fino, včeraj sme bila v H&Mu v Ce, ni črnih žabic, v Hoferju tudi ne, bom pa še pogledala v DM in Mano...hvalauser posted image

LP,
Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu mily)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: črne žabice...
8.2.2007 17:48:38   
noe
Jaz sem jih videla v Modiani v Mercatorju

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: črne žabice...
9.2.2007 10:26:55   
tinkamiška
Takole, mi je dala prijateljica fajn idejo. Jih bom kar pobarvala, ker moram tako in tako pobarvat še par stvari in jih bom kr zraven fliknilauser posted image

LP,
Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: črne žabice...
10.2.2007 8:37:56   
mily
Evo, jst sem jih včeri dobila. Jih majo v Mercatorju. Lumpi žabice. Dala sem 4€. Bla sem pa v Celju tam na Hudinji.

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?