|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čokolada in dojenje
14.2.2008 13:51:25   
jagoda10
Živio,
a morda veste, kakšen vpliv ima čokolada na dojenje. Nekateri pravijo, da povzroča krče. Je morda mleko ob tem, da poješ veliko čokolade bolj kaloričnouser posted image  ali nima to nobenega vpliva, da otrok pije čokoladno mlekouser posted image .
Lep dan!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čokolada in dojenje
14.2.2008 14:03:24   
rose
Oj.
Jaz sem pri ta prvi hčerki že kmalu po rojstvu počasi začela jest čokolado. Jaz imam namreč težave z njo, bi se lahko reklo, da sem skoraj zasvojena. In ker sem vidla, da ni bilo nobene reakcije, sem jo lepo jedla vsak dan. Pa ne samo po en majhen košček user posted image  Pa hčerka, zdaj pri dveh letih, z veseljem poje kak košček čokolade. Kaj več pa ne. Sploh ne mara kakava, čokoladnega mleka, čokoladnih piškotov, tort,... Tako da pomoje tu ni povezave.
Drugače pa ima tudi čokolda, kot vsa ostala hrana vpliv na mleko. Lahko je tudi alergena.

(odgovor članu jagoda10)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čokolada in dojenje
14.2.2008 14:07:52   
mala pikica
Jaz jo tudi vsak dan jem, če jo le imam. Pa na srečo ne opažam nekih hudih težav pri Gašperju user posted image

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu rose)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čokolada in dojenje
14.2.2008 14:09:57   
Naja30
Tisti dan, ko sem prišla iz porodnišnice, sem jo pojedla kakšen košček ali dva, sem pozabila da kao ne bi smela. Krči so se začeli čez nekaj dni in sem tudi čokolado za nekaj časa črtala z jedilnika.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čokolada in dojenje
14.2.2008 14:18:22   
TONČI.
jaz se čokoladi glih danes ne morem upret. Jo jem o nora. Sploh ne vem kaj mi je. Sporočim jutri kako bo, ali bodo krči ali ne.

(odgovor članu jagoda10)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čokolada in dojenje
14.2.2008 15:26:24   
urskas
jaz sem jo pojedla ogromno. Začela sem že v porodnošnici. Kakšen mesec sem se izogibala lešnikom potem pa nič več. NIsem opazila reakcij pri user posted image .
Razen to, da sta zdaj obe fejst sladkosnedi. Tamala se začne kar tresti, ko vidi, da imam v rokah kaj rjavega...user posted image


(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čokolada in dojenje
14.2.2008 16:36:56   
katra55
Jaz sem jo skos jedla, pa mala ni imela krčev.

(odgovor članu urskas)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čokolada in dojenje
14.2.2008 16:54:31   
mehurčica
Moja ima vedno krčke, ko pojem malo več sladkega. Sploh pa čokolada je najslabša.user posted image Pa tako rada jo imam.

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: čokolada in dojenje
14.2.2008 17:54:53   
Lunc_a
poskusi pa boš videla

(odgovor članu jagoda10)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: čokolada in dojenje
14.2.2008 21:31:17   
Laubica
Jaz jem milko z lešniki -ni šans da jo keri dan ven spustim-pa ni problemauser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: čokolada in dojenje
14.2.2008 21:38:52   
skuštrana
Jaz jo tudi jem..tone in toneuser posted image

pri prvorojenki sem jo tudi...mogoče je pa zato ona tak čokoholikuser posted image čist na mamo...


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: čokolada in dojenje
14.2.2008 23:53:16   
sandra85
uffffff!!! koliko js sladkega pojem...pa ni nikoli imel krčkov
probaj-otroci so si različni!


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: čokolada in dojenje
15.2.2008 7:47:19   
miškot
Pol ure po porodu sem pojedla veliko Milko z lešniki in spila pol litra coca cole - moja neustavljiva želja. Še danes imam slabo vest, ker je moj mali že prvi dan rojstva štartal s krči in počasi jenjal pred kakim mesecem (sedaj ima 6 mesecev).

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: čokolada in dojenje
15.2.2008 8:01:00   
Volga
Uf, jaz sem v porodni z vsakim popadkom bolj videla eno ogromno riževo Milko. In mi jo je tastar prinsel takoj po porordu, pa vidi sestra, pa pravi, da to pa ni dobro, da bi zdaj to čokolado jedla, da ni dobro za otroka. O.K., pa je nisem, so jo one.

Pa drugače mi sploh ni za čokolado, samo takrat sem si jo pa tako nahudičevo želela.

(odgovor članu miškot)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: čokolada in dojenje
16.2.2008 16:52:23   
TONČI.
Uf, jaz sem v porodni z vsakim popadkom bolj videla eno ogromno riževo Milko. In mi jo je tastar prinsel takoj po porordu, pa vidi sestra, pa pravi, da to pa ni dobro, da bi zdaj to čokolado jedla, da ni dobro za otroka. O.K., pa je nisem, so jo one.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja sej zato so ti pa rekle da ni dobr za otroka.


No moj do danes ni imel nobenega krča. Pa se pojedla čokolado z lešniki. Za katere je to neodgovorno, a jaz se ji nikakor nisem mogla upret

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: čokolada in dojenje
16.2.2008 22:41:09   
mama06
Moj user posted image je star 3,5 mesece in jem čokolado brez problemov. Najraje imam navadno jedilnouser posted image . Krčev pa ne dobi po nobenem sladkem, jih pa zato dobim jaz, ko stopim na tehtnicouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: čokolada in dojenje
17.2.2008 10:37:30   
kjava
Možno je, da povzroča krče. Probaj. Mleko pa zaradi tega ni nič bolj kalorično. Sestava mleka je vedno enaka.

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: čokolada in dojenje
17.2.2008 13:45:38   
Princess Mononoke
Mislim da glavni problem v čokoladi je kafein kot je pri pravih ali zelenih čajih oziroma kavi. Ni da bi bilo kaj narobe (vsaj dokazano ni) razen da dojenček dobi kafein že tako zgodaj. 

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: čokolada in dojenje
18.2.2008 8:20:55   
felicia
no pri meni je mali dobil rdeče flekce po nogicah in rokah vedno ko sem pojedla kaj čokoladnega, verjetno je bil alergičen na čokolado tako da je nisem jedla ko sem dojila

(odgovor članu Princess Mononoke)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: čokolada in dojenje
18.2.2008 14:50:22   
jaša2
jaz sem se enkratspozabila in se malo preveč najedla riževe čokolade in je malo cel dan tak grozno zvijalo, da semimela tak slabo vest, das ploh nisem upala povedat komu, zakaj jo tak zvija. user posted image   smo se fejst namatrali, da lahko kakala in da je blo boljše.

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu jagoda10)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: čokolada in dojenje
18.2.2008 15:10:24   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: jaša2

jaz sem se enkratspozabila in se malo preveč najedla riževe čokolade in je malo cel dan tak grozno zvijalo, da semimela tak slabo vest, das ploh nisem upala povedat komu, zakaj jo tak zvija. user posted image   smo se fejst namatrali, da lahko kakala in da je blo boljše.

v takem primeru, mu daj malo plantex čaja in bo čez par minutk polna pleničkauser posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: čokolada in dojenje
18.2.2008 17:26:00   
ursa1981
Jaz pa sem pa tja pojem kak kos Dorine - čokolada z rižem, pa ni težav.

LP

URŠA

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: čokolada in dojenje
22.2.2008 21:28:18   
springg
Prve tri mesece pojedla na tone čokolade, res na toneuser posted image user posted image
Našega user posted image je drugače fejst zvijalo,ampak po čokoladi pa hvala bogu nikoli! 

(odgovor članu ursa1981)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: čokolada in dojenje
22.2.2008 21:30:34   
Anonimen
Jaz jo tudi jem..tone in toneuser posted image


Enako...vsak dan pol tablice je bila norma....user posted image user posted image .

Puncka je spala sladko kot medo, tudi danes ni nekaj nora na cokolado. Zgleda, da je dobila dozo na zalogo do polnoletnosti user posted image .

< Sporočilo je popravil Mič II -- 22.2.2008 21:31:09 >

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: čokolada in dojenje
23.2.2008 10:24:24   
pikica86
dokler sem še dojila, sem tudi jaz jedla vse vrste čokolade, pa malemu ni bilo nič.

ne verjamem da je zaradi čokolade tvoje mleko bolj kalorično

_____________________________

Preden si bil spočet sem te želela, še preden si bil rojen sem te ljubila in komaj si se rodil, bi zate umrla.To je čudež življenja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?