|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čevlji za v vodo
28.5.2006 21:16:21   
skuštrana
Kje naj kupim čevlje za v vodo, takšne plastične sandale. Takšne kot smo jih imeli mi, ko smo bili mali. Tiste "češke". Sem jih gledala v Chiccotu pa so 5 jurjev. To je pa malo preveč za en kup plastike. Rada bi pa imela takšne, ki so spredaj zaprte, da držijo nogico. Rabimo pa št. 21.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čevlji za v vodo
28.5.2006 21:27:16   
Anonimen
Če jih boš rabila šele na morju, jih kupi kar tam, imajo res ogromno izbiro (od rozastih, plavih, z rožcami in ribicami,....), cene pa v povprečju od 20 do 30 kun.

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čevlji za v vodo
28.5.2006 21:30:56   
skuštrana
Ma, rabimo jih stalno.Smo vsak vikend bolj ko ne na morju.. Samo jih niasem nikjer vidla...Samo one a la mares, te mi pa niso všeč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čevlji za v vodo
28.5.2006 21:33:31   
Anonimen
Lahko ti jih pošljem po pošti, bo še vedno ceneje od petih jurjev...user posted image

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čevlji za v vodo
28.5.2006 21:36:37   
frutka_
Take frajerske surferske, zaprte, sem mu jaz kupila lani v H&M za jurja. So čisto zaprti ampak se obujejo težko kot hudič. Najlažje jih obuješ v vodi.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čevlji za v vodo
28.5.2006 21:36:47   
skuštrana
Ja, bi bilo fajn...Javi se mi na privat..Pa so res takšni češki plastik fantastik ..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čevlji za v vodo
28.5.2006 21:37:04   
paris
Enkrat sem jih videla v 199 shopu!

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čevlji za v vodo
28.5.2006 21:38:34   
KODA
Vprašaj v Karo na Vrhniko.Tam so jih ponavdi imeli.Dve leti nazaj,sem jih tam kupila.Mislim,da so bile manj kot jurja.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: čevlji za v vodo
28.5.2006 21:40:54   
KODA
Lansko leto,sem jim pa obula za v vodo kar tiste penaste sandalčke,spredaj zaprte,pa je bilo vse v redu.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: čevlji za v vodo
28.5.2006 21:42:39   
skuštrana
Tiste iz 199 shopa si kar mislim kakšne so. Bi jo ožulile prej kot bi rekel keks. Moja mama si je tam kupla japonke - katastrofa.
V H&M sem gledala, pa ni nič...
Te v Chicco so pa res kvalitetne, takšna full mehka plastika. se lepo prilagodijo nogici. Samo teh 5 jurjev...user posted image user posted image

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: čevlji za v vodo
28.5.2006 21:43:57   
skuštrana
Ja, to sem jaz že tudi razmišljala...Bom še videla. Kje pa lahko te kupim, sem same odprte videla.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: čevlji za v vodo
28.5.2006 22:13:20   
KODA
Penaste dobiš  v večini prodajaln z otroško obutvijo.Prejšni teden sem jih videla v Alpini v BTC-ju(svet obutve-zraven Muellerja).V kleti so imeli znižane,po 500 sit.Pa videla sem tudi take,od znamke De fonseca,ki zgledajo,kot malo višji sandalček(sega malo čez gleženjček,ker ostali pa segajo do gležnja).Cena je pa bila okoli 2000 sit.Ne znam drugače opisat.So pa penasti.Lansko zalogo so še imeli.Sem kupila za vsakega fanta po 2 para.
Lansko leto,sem jih pa kupila,penaste,zaprte spredaj v Kari na Vrhniki.Cena je bila 1400 sit.




































































< Sporočilo je popravil KODA -- 28.5.2006 22:18:43 >


_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: čevlji za v vodo
28.5.2006 23:53:13   
lelaval
Jaz sem moji starejši hčeri, ko je bila stara 14 mesecev kupila takšne, kot jih ti iščeš (plastik fantastik user posted image ) od Chiccota - res so bili svinjsko dragi user posted image . In kaj je bilo - prvi dan, je šla z njimi v vodo in so jo ožulili. Potem pa cel dopust ni več hotela v vodo (ker jo je pekla rana, ko je sol prišla zraven). In sem sandalčke samo še šenkala naprej. Potem pa sem kupila tiste penaste in so user posted image , pa še znatno cenejši so od tiste plastike. Smo vsa nadaljna leta kupovali peno.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: čevlji za v vodo
29.5.2006 8:21:33   
Mikica
Tiste "češke" dobiš v Alpini, so okoli 1300 SIT - videno v petek v Lj. Hipermarket, mi pa smo našemu lansko leto kupili take sandalčke: http://www.superge.si/html/svn/2016423-AA.shtml

Krasno so se obnesle za v vodo in po suhem.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: čevlji za v vodo
29.5.2006 8:55:54   
Lari
A obstaja kje kakšna slikica kakšne so sploh te češke?

Tale link mi namreč ne dela.

lp.

_____________________________

Lara in Jan, moja sončka.

(odgovor članu Mikica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: čevlji za v vodo
29.5.2006 11:21:48   
Naty*Taja
Mi smo pa namesto plastičnih (jih tudi nismo našli nikjer, ker baje še ni sezona user posted image ), kupili take penaste - so tudi dobri za v vodo za tak malega. In sicer za dva jurja v Mass-u v Celju.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Lari)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: čevlji za v vodo
31.5.2006 9:48:43   
sanasan
mi imamo tudi kar tiste penaste, in jih nosi za v vodo in po suhem....joj, jaz se še spomnim, kako sem kot majhna sovražila tiste plastične, mene so vedno ožuliliuser posted image , pa rjo od zaponk sem vedno imela ob strani...

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: čevlji za v vodo
31.5.2006 9:52:34   
sanasan
aja, letos sem jih tudi jaz kupila v Kari na Vrhniki (poleg picerije Boter), sfulom lušne pisane (zeleno roza, z rumenim sončkom spredaj), bile so pa 1200 sit se mi zdi (imajo tudi majhne številke, midve sva kupili 21), moja jih včasih še kar doma zvleče na plan in jih nosi po stanovanju...

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?