|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čevlji obuti v stanovanju?
19.4.2006 14:13:39   
Alina_alin
Ali imajo vaši "prave" (kot so Cicibanovi) čevlje obute v stanovanju, ko trenirajo prve korake? Kolikor vem, je najboljše, da shodijo bosi, po drugi strani mi je svetovala pediatrinja, da so fini čeveljčki z fiksnim gležnjem, da fiksirajo in "pomagajo". Pa tudi prodajalka v Cicibanu je omenila, da je fino, da z njimi shodi. Torej - sedaj jih imamo - ampak se sprašujem, ali jih naj imamo obute v stanovanju ali naj bo čimveč bosa? Sicer pa je v fazi, ko že 1 mesec sama vstane ob opori in tudi malo prestopa ob opori -no, ob opori še ne hodi, bolj se ziba in nekaj "cepeta".
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čevlji obuti v stanovanju?
19.4.2006 14:15:25   
Anonimen
Čimveč bosa oz. v nogavich z bremzami.

(odgovor članu Alina_alin)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čevlji obuti v stanovanju?
19.4.2006 14:16:41   
srki
Jaz sem ga imela pa v copatkih od cicibana, dobra varianta je pa tudi ta, ki jo je napisala al bina

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čevlji obuti v stanovanju?
19.4.2006 14:17:30   
Baby
Ja pediatri ponavadi pravjo tko!
Fizioterapevti (tud najina) pa pravijo čim več bosi al pa v nogavičkah.
Moja je bla skoz v ABS nogavičkah in ko je shodila sama je bila zelo stabilna!
Saj se tudi ti počutiš bolje tako kot pa v enih visokih čevljih!

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čevlji obuti v stanovanju?
19.4.2006 14:21:29   
total
V stanovanju je vedno obut nogavičke z bremzicami.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čevlji obuti v stanovanju?
19.4.2006 14:23:35   
Alina_alin
Hvala za odgovore. Saj naša je itak skozi bosa - oz. z "bremzami" na zoknih. Ker studi vidim, da tak najlažje plazi in vstaja, kar itak sedaj skoz dela. Samo me je zmedel ta nasvet o čevljih in sem se spraševala, ali je boljše da se uči shoditi obuta...

(odgovor članu Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čevlji obuti v stanovanju?
19.4.2006 14:37:04   
Anonimen
Sploh v času preden je shodila je imela doma  predvsem nogavičke z bremzami.

(odgovor članu Alina_alin)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čevlji obuti v stanovanju?
19.4.2006 14:40:05   
Anonimen
Meni je pediatrinja "med vrsticami rekla", da Cicibanovi čevlji sploh niso dobri in da so boljši čisto navadni z ravnim podplatom, čimbolj mehki. No ja, mi smo ubrali eno srednjo pot. Prvi sandalčke smo imeli vseeno Cicibanove, notri pa je bil bos.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: čevlji obuti v stanovanju?
19.4.2006 15:26:27   
Anonimen
Mi smo pa kupili cicibanove copatke, pa je Gašper tako štorast v njih, da so zdaj kar lepo pospravljni, on se pa veselo na nogice postavlja, obut v nogavičke z bremzami.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: čevlji obuti v stanovanju?
19.4.2006 18:08:00   
StBarbara
V stanovanju je bil v nogavičkah, za ven smo pa imeli od superfita čevljčke za prve korake.

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: čevlji obuti v stanovanju?
19.4.2006 21:16:28   
Grascakinja
Bosa - torej v štumfkih z bremzami, spodaj pri tašči, kjer ni tako čisto (kmetija) pa ima copatke, ki smo jih kupili v BC in so pravzaprav kot naši hišni copati, spodaj imajo bremzice, podplat je čisto tanek iz plute, zgoraj pa so za obut in zapet iz usnja. Ful so mehki in tanki, da lahko normalno hodi kot da je bosa.
V Cicibanovih čeveljcih pa zelo težko hodi, ker imajo trd podplat in je čist štorasta, kot bi hodila v pancerjih, tako na cel podplat naenkrat. Jih verjetno ne bomo več kupili.

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: čevlji obuti v stanovanju?
20.4.2006 7:28:45   
BarbaraE
Nam je v razvojni rekla, da naj bo doma čim bolj bosa (nogavičke) in tako smo tudi naredili, pa je shodila čisto normalno. Zdaj ima čeveljčke, na katere se je navadila in jih ima obute le za ven. Imamo sicer tudi cicibanove copatke (dobila od kolegice), ampak jih redko obujemo, ker v njih ne more ravno po vseh 4, vsake toliko časa se ji fajn zdi še malo poplazit se. 

Lp,
Barbara

PS: Kar pripravi se na hojo, naša je shodila malo pred svojim enim letom (pred tem kakšnih 14 dni hodila ob opori - stene, kavč itd). Zdaj 2 tedna po tem pa že kr ornk drvi. :) Skoraj ne dohajam več. En čas je v eni sobi in pol že v drugi. :) Je še kolegica rekla, kako je hitro osvojila hojo in da je pogumna. Njen sine si recimo drugje še ni upal sam hodit, naša pa povsod k ta velka. :)

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: čevlji obuti v stanovanju?
20.4.2006 11:17:52   
KODA
Največ naj bo v nogavičkah z bremzicami.
Za ven smo pa imeli za prve korake Naturino in Ciciban

< Sporočilo je popravil KODA -- 20.4.2006 11:18:44 >


_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




TAŠČA
nataly33

Ali se razumete s taščo?

DA (69%)

NE (31%)


Število vseh glasov: 139

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!