|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čelada za 8-mesečnika
31.8.2007 9:22:01   
LUNA06
Ali sploh obstajajo tako majhne kolesarske čelade in kje?A se vam zdi sploh primerno dati tako majhnega na kolo, na sprednji sedežek seveda?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čelada za 8-mesečnika
31.8.2007 9:24:55   
mala maja
mi smo jo dobili v trgovini s kolesarsko opremo na Perovem v Kamniku. Ampak naš je bil star eno leto in pol takrat.

Se pa dobi še manjše.  Aja taprvega sem jaz tudi pri 9 mesecih dala na kolo, na sedež ki se pridtrdi zadaj, pa full rad se je vozil.

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čelada za 8-mesečnika
31.8.2007 9:27:09   
honey
Ja, mi smo kupili eno zelo majhno v Sparu enkrat, so imeli akcijo, ker očitno tako majhne čelade težko prodajo. Se pravi, da se dobijo.

Zakaj pa da ne bi bilo primerno 8-mesečnika dati na kolo? Naš je bil tudi tam nekje 8. meseca prvič na kolesu (zadaj), pa ni bilo nobenega problema. Res pa je, da smo kupili tisti sedež za kolo, ki se ga pritrdi na ogrodje, ne na prtljažnik.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čelada za 8-mesečnika
31.8.2007 9:28:28   
vicky0
ja da se dobiti.v hervisu(v qulandii) imajo čelade ki se dajo nastavljati in ki raste z otrokom.na zatilju je takšen vijak,ki ga prilagajaš otrokovi glavi.pa v pikapolonici sem včeraj vidla velikosti s,m in xl kaj pa to pomeni pa ti žal ne vem povedat.
jaz sem ga prvič posadila na kolo pri 10 mesecih je zelo užival in še vedno uživa!user posted image user posted image


_____________________________

Iz pleničk se ti smehlja,
nekaj čisto majhnega,
nedolžno zre ti v oči,
k mamici v naročje si želi.

http://vicky0.moj-album.com/

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čelada za 8-mesečnika
31.8.2007 9:29:26   
Maxica
Mi smo jo ravno včeraj kupili za našega 10-mesečnika v trgovini s kolesarsko opremo. Smo vzeli kar to najmanjšo, za obseg glavice od 46 cm dalje in je ravno super. Komaj čakamo sončka, da se končno podamo na kakšno turo.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čelada za 8-mesečnika
31.8.2007 10:05:13   
LUNA06
IZVIRNO SPOROČILO: vicky0

ja da se dobiti.v hervisu(v qulandii) imajo čelade ki se dajo nastavljati in ki raste z otrokom.na zatilju je takšen vijak,ki ga prilagajaš otrokovi glavi.pa v pikapolonici sem včeraj vidla velikosti s,m in xl kaj pa to pomeni pa ti žal ne vem povedat.
jaz sem ga prvič posadila na kolo pri 10 mesecih je zelo užival in še vedno uživa!user posted image user posted image



Ja smo probali te vel.46, pa so prevelike.

(odgovor članu vicky0)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čelada za 8-mesečnika
31.8.2007 10:17:46   
Naja31
Mi smo našega tudi dali prvič na kolo tam nekje okrog 9, 10 meseca in še zdaj noro uživa.
S čelado smo tudi mi imeli težave, ker je vsakič ko smo mu jo gor dali doživel histerični napad in s je zato lasnko sezono peljal brez čelade, kar ni najbolj odgovorno. Letos pa si sam da čelado na glavo z največjim veseljem.

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čelada za 8-mesečnika
31.8.2007 10:19:50   
honey
Jaz sem oz. še vedno prakticiram, da mu dam kapo s šiltom pod čelado, ker mu je še vedno malo prevelika (tista za nastavljat), tako, da mu čelada na pade na oči.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: čelada za 8-mesečnika
31.8.2007 10:59:44   
LUNA06
IZVIRNO SPOROČILO: honey

Jaz sem oz. še vedno prakticiram, da mu dam kapo s šiltom pod čelado, ker mu je še vedno malo prevelika (tista za nastavljat), tako, da mu čelada na pade na oči.


Zanimiva ideja!

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: čelada za 8-mesečnika
1.9.2007 15:47:21   
tana-2
MI smo pa v tem obdobju imeli čelado od Biga,
user posted image
ki smo jo dobili za darilo in je bila fenomenalna (globoka in zaščitena). Vem pa Bigove igrače prodajajo tu:www.igrarija.com, če pa imajo to čelado pa res ne vem. Vprašaj.

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?