|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čedalje bolj mi gredo na živce
3.1.2009 21:33:03   
maya2
Določene zadeve. Na primer: včasih sem lepo 'potrpela' če se je kdo vrival pred mene v vrsto. Zdaj tega sploh ne morem več spregledat, ravno na silvestra sem se z enim tipom 'zapela' k se je v trgovini tik pred mene parkiral... wtfuser posted image user posted image pol ma pa še fris nazaj sikatuser posted image Al pa ljudje ki vseskozi poizkušajo 'vstopat pri zadnjih vratih', potem pa jokajo k jih po prstih dobijo... pa še kaj bi se našlo.... Kako se ve znajdete v podobnih situacijah? 

_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čedalje bolj mi gredo na živce
3.1.2009 21:42:09   
aprilčica07
Podobno kot ti. Včasih sem bla toleranta in me zlepa ni nič spravilo na obrate, z starostjouser posted image user posted image mi pa tolarca pada in popiz.. preveč hitro.

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čedalje bolj mi gredo na živce
3.1.2009 21:42:38   
Gina
POstali smo družba, kjer je nesramnost in netolerantnost v bistvu povzdigovana kot "samozavest". Prijaznost izginja iz večine neznancev in tisti, ki so bolj čemerni, sitni in pesimistični nergači, veljajo za bolj pametne in produktivne. KO na to naletimo, odgovorimo z enakim nasiljem, kajneda - kdo bo koga bolje zaj....., kdo bo komu boljše nazaj povedal. Jap, družba ratuje taka. Nagrajujemo bolj predrzne in bolj gobčne predrzneže. Zato ljudje postajajo še bolj agresivni in še bolj in še bolj.... Sem ravno danes razpravljala z mojim, kako strašansko fajn je, da pri nas ni tako enostaven dostop do strelnega orožja vsesplošnim množicam kot v ameriki. Čist enako streljanje bi bilo za vsakim voglom.

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čedalje bolj mi gredo na živce
3.1.2009 21:46:12   
Gina
Aja, kako se znajdem? Svoje čase sem človeku povedala, da se uriva in naj se neha. Danes nimam več volje se vedno bongat. Včasih se. Sicer pa se mu zelo na široko umaknem in z obema rokama pokažem, da je welcome, naj se urine pred mene. Mal cinično sicer. Pred novim letom se mi je zgodilo, da je en zapeljal v neprodnostno smer direkt pred mene, me je izsilil, pa se ful razburjal in krilil z rokama. No, sem ga ne cajt gledala, potem sem mu poslala poljubček in se zapeljala rikverc in se mu umaknila, da je gospoda lahko šla mimo. Od šoka mi je potem mahal prav prijazno.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čedalje bolj mi gredo na živce
3.1.2009 21:49:38   
Anonimen
moram rečt, da sem kar tolerantna. spuščam folk v prometu, na blagajnah mirno čakam, da pridem na vrsto, se ne sekiram, če me kdo izsili (še pomaham mu), ipd.
edino, kar mi gre pa na živce in največkrat tudi reagiram je, da me kdo skoraj posili v koloni (npr. z nakupovalnim vozičkom ali kar ta oseba). takrat se ponavadi obrnem prečno ali premaknem njihov voz ipd.user posted image

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čedalje bolj mi gredo na živce
3.1.2009 21:52:04   
maya2
Ja saj to je nekateri mislijo, da lahko hodijo po vseh okoli sebe, in enkrat je dovolj, vsaj meni je!! In mislim, če z normalnim glasom nekomu rečem, 'jaz sem bila tu pred vami'... ne izvajam nobenega nasilja, ampak večina tega ne bo priznala in bodo začeli izvajat še verbalno agresijo (kot se je meni že večkrat zgodilo)  In ravno to je tisto, kar mene izredno moti.. in ja najbrž je to družbeno pogojeno.... In v tem primeru se meni bolj zdi, da sem se pač postavila zase..
Druga zadeva pa je ravno tako očitna kamorkoli pogledamo.... sodni procesi, tv, sosedi,.... vsi bi iskali bližnjice, nihče pa ne bi odgovarjal za svoja dejanja ... in to se začenja že v vrtcu!!!
Veste kaj dobim največkrat v odgovor od dijakov, ki jih opominjam na šolska pravila: Pravila so zato da se kršijo! ... Ja ampak če te dobijo, so znane posledice, te pa nihče več ne sprejema!!! Pa ni važno kje ali koliko so stari,.....


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čedalje bolj mi gredo na živce
3.1.2009 21:53:27   
ZmajTolovaj
Jaz sem tudi dosti tolerantna oz. spuščam folk na cesti, blagajni itn. Si me pa nasmejala, Gina, moja mami je zadnjič podobno naredila, ko se je en stari nanjo drl sredi križoišča, kaj za vraga dela, baba zmešana, a misli speljat al kaj, pa mu je prijazno rekla (mene je skor kap, ker ji to res ni podobno): Jaz tudi vam želim vesel božič!
user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čedalje bolj mi gredo na živce
3.1.2009 21:56:19   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

Druga zadeva pa je ravno tako očitna kamorkoli pogledamo.... sodni procesi, tv, sosedi,.... vsi bi iskali bližnjice, nihče pa ne bi odgovarjal za svoja dejanja ... in to se začenja že v vrtcu!!!


To pa tudi mene skrbi. Vsi se zgovarjajo drug na drugega. Poln kufer jih imam, res. Mulcem pa povej, NE - pravila so za to, da se jih spoštuje. Upam, da bo meni uspelo svojim mulcem to dopovedat ...


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: čedalje bolj mi gredo na živce
3.1.2009 21:58:51   
Anonimen
Kakor kdaj. Odvisno, koliko se mi nekaj zdi vredno, da se je jezim.

(odgovor članu maya2)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: čedalje bolj mi gredo na živce
3.1.2009 22:01:02   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

Veste kaj dobim največkrat v odgovor od dijakov, ki jih opominjam na šolska pravila: Pravila so zato da se kršijo!
A ti to pustiš da njihova beseda zaključi al kaj?

Povej jim, da so pravila zato, da se narodi tega sveta ne pobijejo med sabo. Če ne bi bilo pravil, bi se streljali povsod in oni ne bi sedeli v šoli, ampak se tresli za svoj lajf.

Pravila so zaradi njih, da tisti med njimi, ki želijo imeti nek normalen lajf ne trpijo zaradi tistih, ki bi imeli anarhijo. Povej jim, da vse, kar delajo bedarij, ne naredijo tebi, amapk sošolcem. Da so sošolci tisti, ki trpijo posledice njihovih dejanj, ne ti.

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: čedalje bolj mi gredo na živce
3.1.2009 22:06:32   
maya2
Še en primer: Moj mi je sicer reku, da sem sitna, ampak vseen (no pa še na pms me je ženska ujelauser posted image user posted image user posted image ): V eni našji veliiiikih trgovin z raznim materialom, sva šla s hčerko kupovat par zadev. Hčerka je, ko sva gledala luči, potisnila avto-voziček za kakšen meter naprej (voziček je bil poln,težak, mala pa stara 2,5 let). V glavnem zadel se je na rahlo v neko stojalo za obešanje perila, neka plastična zadeva s podstavkom.  Zraven je stala prodajalka, moj je šel pogledat se opravičil, ni bilo nobene prave sile, ona pa je začela glasno vzklikat kaj da je naredila, pa da naj drugič midva voziček voziva,... nato je še strokovno ugotovila da smo stojalo polomila, kaj pa zdaj???.... Potem mi je pa dvignil pritisk, sem šla do stojala, divgnila podstavek, dvignil se je oblak prahu, podstavek je bil res odkrušen in ukrivljen, vendar okruška nikjer naokoli.... je bilo čisto jasno, da je bila zadeva polomljena od prej, najbrž že precej časa.... kaj naj bom v takem primeru tiho???user posted image

_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: čedalje bolj mi gredo na živce
3.1.2009 22:07:53   
nejcko
Jah, na živce mi že grejo, ampak sem tiho, malo zavijem z očmi, pri sebi kolnem in bentimuser posted image , ampak da bi se pa kregala ... no way. 

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: čedalje bolj mi gredo na živce
3.1.2009 22:09:57   
Anonimen
Zelo redko me kaj podobnega vrže s tira. Če se kdo vrine v trgovini, sicer običajno vedno rečem, gospod ali gospa, v vsakem primeru bi vas spustila naprej, če se vam mudi, ampak osnovna vljudnost še vedno velja, da se vpraša, če lahko preskočijo vrsto. Spustim pa zmeraj, še posebej, če imam poln voziček, odzadaj pa 5 delavcev s sendvičem v roki.
Pa velikokrat, kadar je gužva, spustim kakšen avto s stranske na glavno cesto. Opazila sem, da voznikom za mano gre to zelo na živce (glede na hupanje user posted image ). Samo itak - kaj jim pomaga, če je 10m naprej na semaforju rdeča luč user posted image user posted image user posted image .

Me je pa pred kratkim en mulc na bencinski, ko sva se s hčerko basale ven z avta, tako razjezil, da sem mu z vso silo brcnila v avto user posted image . Pa mu je bilo jasno zakaj. Ker je na bencinsko pridivjal s polnim gasom ter zavrl avto vzporedno z našim 5 cm od moje noge. Po tem dogodku je oddivjal naprej po na cesto.

(odgovor članu maya2)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: čedalje bolj mi gredo na živce
3.1.2009 22:10:40   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: maya2

Veste kaj dobim največkrat v odgovor od dijakov, ki jih opominjam na šolska pravila: Pravila so zato da se kršijo!
A ti to pustiš da njihova beseda zaključi al kaj?

Povej jim, da so pravila zato, da se narodi tega sveta ne pobijejo med sabo. Če ne bi bilo pravil, bi se streljali povsod in oni ne bi sedeli v šoli, ampak se tresli za svoj lajf.

Pravila so zaradi njih, da tisti med njimi, ki želijo imeti nek normalen lajf ne trpijo zaradi tistih, ki bi imeli anarhijo. Povej jim, da vse, kar delajo bedarij, ne naredijo tebi, amapk sošolcem. Da so sošolci tisti, ki trpijo posledice njihovih dejanj, ne ti.


Ne, jaz vedno poudarjam, da so pravila zato da se upoštevajo, če pa so že tok korajžni da jih zavedno kršijo, naj pa še sprejmejo posledice (ravno tu se pa potem ustavi).


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: čedalje bolj mi gredo na živce
3.1.2009 22:13:54   
TomTaylor

Ampak, da ne boste mislile, da so starejši ljudje kej boljši; enkrat sem se v Lj. v parking hiši odpeljala, ne da bi prej šla na posebno okence plačat, ma, kaj pa jz iz kmetov vem, da je treba čist na drug konec parkinga, in to peš, plačat...jz sem mislila, da se plača na koncu, ko greš ven..kmetica jz,...no v glavnem, rampa se ni odprla, itak. Za mano pa je bil en stari v nobel WV avtu, jz dam avto v rikverc, hočem v rikverc - itak da so mu vzvratne lampe v glavo svetile, razen če ni imel tko toniranih stekel, stari pa nč, noče rikverc, da bi se mi umaknil...Ja, nč, pol sem pa ven stopila in ga šla lepo prosit (ampak res lepo: z oprostite in prosim)  če se mi malo umakne, preden se nabere kolona...Stari se je začel kurčit, da sem kar debelo gledala (itak sem bila tako šokirana, da si nisem zapomnila kaj mi je rekel), ampak pritisk mi je pa v sekundi tko narasel, da sem mu brez pomisleka rekla: Oča, če se boste tkole kurčil zaradi malenkosti, vas bo še kap zadela, umakni zdej svojo makino...Ata pa še kr piskal nazaj. Pol sem se pa vsedla nazaj v svoj avto pa tak gas+bremzo stisnila, da se je kadilo ...Pol k se je za svoj avto ustrašil je pa lahko šel u rikverc...user posted image stari.

Kaj hočem povedat; res se družba spreminja, postajamo vse manj strpni drug do drugega...Žal v večini nismo tak karakter, da bi obdržali mirno kri in živce, temveč, če vidimo, da v zameno za prijaznost in lepo besedo dobimo klofuto, udarimo nazaj.

Pri sebi opažam, da včasih kolikor sem bila vljudna in prijazna, zadnje čase oz. leta, tudi če bi se nevemkako rada zadržala ali vsaj kulturno povedala kaj si mislim oz. kaj komu gre......ne, popizdim kot stara neuravnovešena baba.

Ma bi bil svet lepši, če bi gospodu, ki mi je zasedel parking rekla: gospod, sej ni panike, ampak za drugič; za ta parking sem bila pred vami na vrsti. Ampak kaj pomaga, če pa vem da bi rekla; proklet pedar jedan! Počasi ratujem  user posted image stari iz začetka mojega posta. Kako ironično.



(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: čedalje bolj mi gredo na živce
3.1.2009 22:16:42   
Anonimen
Pa velikokrat, kadar je gužva, spustim kakšen avto s stranske na glavno cesto. Opazila sem, da voznikom za mano gre to zelo na živce (glede na hupanje user posted image ). Samo itak - kaj jim pomaga, če je 10m naprej na semaforju rdeča luč user posted image user posted image user posted image .


Obnasanje slovenskih voznikov je itak tako unikatno, da bi ga zascitila kot avtohotno slovensko vrsto.

Se pa vidi, da ne znamo razmisljati niti do prvega semaforja, ampak je vazen samo nas prav po vsaki ceni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: čedalje bolj mi gredo na živce
3.1.2009 22:18:50   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

res se družba spreminja, postajamo vse manj strpni drug do drugega...Žal v večini nismo tak karakter, da bi obdržali mirno kri in živce, temveč, če vidimo, da v zameno za prijaznost in lepo besedo dobimo klofuto, udarimo nazaj.




ja res, in nekaj časa nastavljamo drugo lice, potem pa najbrž vsakem kdaj prekipi....


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: čedalje bolj mi gredo na živce
3.1.2009 22:19:25   
Anonimen
Jaz sam z očmi običajno zavijam.....se mi ne da z bebci ubadat.
Edin v trgovini mi zna pritisk dvignt če mi kkšn prou nabija tist hudičev voziček v rit. Materuser posted image
No pa v avtu tud prekolnem običajno vse možno. Sam to tko....sama pr seb.

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: čedalje bolj mi gredo na živce
3.1.2009 22:21:45   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Jaz sam z očmi običajno zavijam.....


user posted image pa deluje?


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: čedalje bolj mi gredo na živce
3.1.2009 22:25:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Pa velikokrat, kadar je gužva, spustim kakšen avto s stranske na glavno cesto. Opazila sem, da voznikom za mano gre to zelo na živce (glede na hupanje user posted image ). Samo itak - kaj jim pomaga, če je 10m naprej na semaforju rdeča luč user posted image user posted image user posted image .


Obnasanje slovenskih voznikov je itak tako unikatno, da bi ga zascitila kot avtohotno slovensko vrsto.

Se pa vidi, da ne znamo razmisljati niti do prvega semaforja, ampak je vazen samo nas prav po vsaki ceni.


user posted image user posted image user posted image user posted image

Ane, res nekaj posebega naše vozne navade.

Sem prišla do sklepa, zakaj je tako: v Italiji promet šiba. Je sicer popolnoma kaotičen, ampak se pelješ, nobenega nepotrebnega zaviranja ali hitrega speljevanja. Kaos na vseh nivojih, ki začuda funkcionira.
V Nemčiji velika večina vozi po pravilih. Pridno, disciplinirano.

Pri nas pa je ravno pol-pol. Polovica po svoje, polovica po pravilih. Potem pa prideš na avtocesto in pelješ 120-130, odzadaj se ti na rit zalepi en BMW 200 na uro. Prej je divjal, ko pride do tebe, mora zabremzat. Seveda, ker sam voziš po pravilih in varno, se boš umaknil na vozni pas takoj, ko bo to možno storiti varno. In se umakneš, oni v BMW-ju da gas in čez 300m spet bremza, ker ima pred sabo spet enega, ki je priden in discipliniran. In potem nimaš ne enega ne drugega, ampak slovensko avtohtono vrsto vožnje user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: čedalje bolj mi gredo na živce
3.1.2009 22:29:17   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: maya2

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Jaz sam z očmi običajno zavijam.....


user posted image pa deluje?



NEuser posted image

Sm pa glih včeri se zadrla na soseda prou tko iz petnih žil...je cepec tolk poču z vrati svojga avta v mojga da sm v sekundi mela pritisk tristo mndeuser posted image . In sm se pač zadrla če lahko še mal bl, da verjetno še ni dost velko lukno naredu.....pol mi je blo pa nerodno, k se mi je pol ure opravičeval pa še čokolado mi je pol prnesuuser posted image .....ni bil včeri moj danuser posted image
Pač folk ne nardi zmeri vse namerno, tud mi pomoje kdaj komu pritisk dvigujemo. Sam če maš slab dan....pač vzrojiš.

(odgovor članu maya2)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: čedalje bolj mi gredo na živce
3.1.2009 22:43:41   
Anonimen
In potem nimaš ne enega ne drugega, ampak slovensko avtohtono vrsto vožnje user posted image user posted image user posted image .


Ja, ceprav vcasih tudi preseneca.

Zadnje dni sem hodila v sluzbo precej bolj zgodaj in je bila na cesti, kamor se vkljucujem, kar gneca, tako da je bilo treba kar cakt, ker je bila skoz kolona. Ker v svoji jutranji kobnosti niti pricakovala nisem, da me bo kdo spustil, so mi na koncu itak trobili. Sem bila pa v plus presenecena, ker se to ni zgodilo samo enkrat. No, naslednje dni sem ipak gledala user posted image .

Ma se mi v avtu itak ne de zivcirat, ker se prevec vozim, tako da vecino stvari vzamem da gredo v rok sluzbe user posted image . Zivcira me pa gneca po Lj, brez da bi mi kdo kaj naredil, tako da se probam spicam izognit, ce se le da.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: čedalje bolj mi gredo na živce
3.1.2009 22:49:41   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
Ampak, da ne boste mislile, da so starejši ljudje kej boljši



Ja pa res. Samo poglej si ono reklamo od Chio chips user posted image .

Malo heca, no zdaj pa še jaz svoj piskrček pristavim.

Sva se peljali z malo miss čez mesto in jaz ustavim pri rumeni luči, kar pa očitno ni v modi. Odzadaj pa trobljenje in rdeči fris. No pri zeleni speljem in nato pri naslednjem križišču sveti rdeča luč in ustavim, vzporedno pa frajer z trobljo. Pa se obrnem nazaj in mali miss razlagam, da nama je ta "gospod" trobil od zadaj, ker me je prej vprašala kdo trobi. Mala miss pa mu pomaha in se mu na smeji. Ej koliko je bil presenečen, je pomahal nazaj in se nerodno nasmejal. Ja veliko se lahko naučimo od otrok.

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 3.1.2009 22:56:03 >

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: čedalje bolj mi gredo na živce
3.1.2009 22:53:36   
maja24
Men grejo pa šoferji(nekateri) na avtocesti prou na ku.rac,recimo grem prehitevat tovornjaka,na števcu mam 130 km/h in pol se najde en cvetko,ki mi direkt za ritjo pelje,pa trob,pa blenda.Pa piz.da smotana a ne more počakat da tovornjaka prehtim in da se mu lepo umaknem,no in ko se umaknem se je neki pizdu tolk da sm mu sam fak.iča pokazala pa potrobla sm mu kr.etenu.Ni čudn da je tolk nesreč k je večino folka mal norih.

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: čedalje bolj mi gredo na živce
3.1.2009 22:54:15   
maja24
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
Ampak, da ne boste mislile, da so starejši ljudje kej boljši



Ja pa res. Samo poglej si ono reklamo od Chio chips user posted image .


Ta je pa svetovna reklamauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?