|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čebriček ali banjica
15.7.2005 12:01:02   
malika
Sem tik pred drugim porodom in danes sem prišla na idejo, da bi dojenčka kopali v čebričku.

Pa me zanimajo vaše izkušnje in seveda če ste bile zadovoljne z njim.

A se samo meni zdi, da je v čebričku tako zvit? Im kje ima nogice? :zmeden2:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   čebriček ali banjica
15.7.2005 12:07:19   
Žirafca Helena1
Če maš še banjico od prvega otroka, lahko kupiš čebriček in dete kopaš v njem takrat, ko ga ne namiliš. Ker miljenje priporočajo enkrat na teden, ga kopaj v banjici enkrat na teden, drugače pa v čebričku, pa še manj vode boš porabila.
:miska:

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   čebriček ali banjica
15.7.2005 12:10:38   
*maja
Jaz sem dobila čebriček za darilo šele sedaj pri tretjem, in če sem odkrita se ga kar ne morem navaditi, mi je banjica boljša. Je pa res da je čebriček veliko bolj praktičen, kar se tiče porabe vode in pospravljanja ;).

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   čebriček ali banjica
15.7.2005 12:10:43   
dory
mi imamo se kar cebricek...dones vem,da je bla to dobra nalozba,saj sem z njim vec kot zadovoljna...otrok v cebricku ni nic zvit,se pase mu,saj je v taki legi kot v trebuscku :)...

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   čebriček ali banjica
15.7.2005 12:49:08   
Jančika_
Pri nas smo se banjice kar znebili, ker je čebriček zakon. Imamo Shantalo, ki je stala 14€ in pri 11,5 mesecih se mali še veselo kopa not in se bo še kar nekaj časa. Poglej v Joejev album, je glih dal not sliko kopanja. Mali ima še ful prostora.

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   čebriček ali banjica
15.7.2005 12:58:31   
Divja vijolica
Meni je tudi čebriček boljši kot banjica. Tudi zato, ker sem včasih zvečer že čisto zmatrana in niti slučajno nimam moči, da držim :duda: v banjici. Dam ga v čebriček pa je, nič lomljenja hrbta,... Ali pa prihranim čas in se še jaz tuširam, medtem ko je on v čebričku.

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   čebriček ali banjica
15.7.2005 13:14:20   
Naja31
Mi imamo banjico. Enkrat sem probala v čebričku, samo mi full na ustrezalo. Nisem evdela kje naj ga primem, kako maj mu glavo umijem,... Ocitno sem bila ze prevec navajena na banjico.

Lp, N

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   čebriček ali banjica
15.7.2005 13:51:08   
cofka
Mi smo tud ful navdušeni nad čebričkom, ga uporabljamo že od vsega začetka. Sicer smo kupili tudi banjico, ker je gospa v materinski čisto skritizirala čebriček. Potem je bila pa patronažna pripravljena poizkusiti v čebričku in je šlo. Sem pa želela, da mi pokaže še v banjici in to je bilo edinkrat da je bila v uporabi. Je pa res, da jo v čebričku ne morem skopati sama (stara je koma 1 mesec), tako da mora biti ati prisoten, da jo drži, jaz pa jo umije. Mala fuuuul uživa. Tako da mi navijamo za čebriček.

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   čebriček ali banjica
15.7.2005 14:20:24   
morskadeklica
Čebriček:bravo::bravo::bravo::bravo:

lp:muca:

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   čebriček ali banjica
15.7.2005 14:25:08   
pravljica
danes je bila pri meni patronažna in je zelo proti čebričku...imajo baje samo slabe izkušnje...glavica rabi oporo ipd...upam, da bom uspela sama sprakticirat stvar, čeprav še tudi ne vem kako :zmeden:
rada bi jo kopala v čebričku, ko je ne bo treba namilit in tako ne bi rabla nobene pomoči...ne vem, probali bom sigurno

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   čebriček ali banjica
15.7.2005 16:34:33   
Anonimen
Čebriček :bravo:
Patronažna je tudi navdušena.
Poglej si moj album, pa boš videla, kako Gašper uživa v kopanju :bravo:

(odgovor članu malika)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   čebriček ali banjica
15.7.2005 18:17:51   
malika
OK, zdaj pa še eno vprašanje; čebriček ali shantala???

Shantala je večja, zato se mi zdi boljša? Imam prav? Jutri grem kupit eno stvar, pa se trenutno malo bolj nagibam k shantali

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   čebriček ali banjica
15.7.2005 20:48:02   
Anja167
Mi smo bili zadovoljni s Tummy Tubom, potem smo bili malo nesrečni, ker smo prešaltali na banjico (večji čebrički se definitivno bolj splačajo kot Tummy Tub, ki res postane premajhen), zdaj smo pa tudi z banjico zadovoljni. Pri majhnem prisegamo na čebriček. Manj vode porabiš + dalj časa ostane topla + malim bolj ustreza (manj jokajo, to je 100%).

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   čebriček ali banjica
15.7.2005 20:52:18   
Jančika_
Malika, shantala je super izbira, ker je res dolgo uporabna.

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   čebriček ali banjica
15.7.2005 21:58:15   
malika
:bravo::bravo::bravo: ja, torej pravilno razmišljam 8)

pa še v BC jih imajo za 30% znižane, tako da jutri šibam po eno.

Hvala vam, zdaj pa rabim še samo uporabnika :)-

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   čebriček ali banjica
16.7.2005 9:07:05   
Anonimen
Razvojna v lj, priporoča čebriček. Mi smo samo 2x kopali v banjici. Jaz sem za čeber.
lp

(odgovor članu malika)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   čebriček ali banjica
16.7.2005 21:06:45   
sabini
jz ti tud priporočam čebriček moj Matic je star dva meseca dobra in čist sam sedi v čebričku glavica mu nikamor ne pobegne sploh ga ne držim , imam pa samo toliko vode notri da je cel pokrit in nikoli do vrha:duda:

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   čebriček ali banjica
16.7.2005 22:55:47   
spacey
Črb je zakon! Naš ful uživa v njem .. poglej album. :bravo:

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?