|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čevlji ciciban še še enkrat :)
10.11.2006 8:06:22   
ery
Pozdravček,

včeraj sem kupila za hčerki, ki je stara 15 mesecev cicbanoce čevlje. Ampak sem šla v ljubljano, ker ji v Kranju ni popolnoma nič izbire. Zanima me, če je dosti velika številka 22, če ima zadaj za en prst prostora tanek prst ? user posted image  

Upam, da ne pokrči prstka spredaj, ker se to ne čuti... kako ve kupujete oz.kakšno velikost čeveljčkov?

papa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čevlji ciciban še še enkrat :)
10.11.2006 8:44:34   
ona
jaz tudi ponavadi kupim cicibanove,ampak mi v trgovini izmerijo dolžino nogice,kupujem jih pa v Kopru,kjer se trgovke res potrudijouser posted image

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čevlji ciciban še še enkrat :)
10.11.2006 9:48:24   
Katrin
Tudi mi pred nakupom čevljev vedno izmerimo nogico, kupujemo pa zaenkrat še vedno v Cicibanu.

Lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čevlji ciciban še še enkrat :)
10.11.2006 11:02:17   
viv_
V Kranju ima kar nekaj Cicibana Cokla na Primskovem.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čevlji ciciban še še enkrat :)
10.11.2006 11:07:48   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: katrin

Tudi mi pred nakupom čevljev vedno izmerimo nogico, kupujemo pa zaenkrat še vedno v Cicibanu.



enako, čeprav ski-bucke bodo pa Superfit-ove user posted image

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čevlji ciciban še še enkrat :)
10.11.2006 11:38:19   
abi
Z Lano sva šli  v Lj. po prve čeveljce, čeprav še ne hodi.

V Cicibanu so nama zmerili nogo 19, v Mas-u 18, v Humanic-u pa 17.
(pojavil se je dvom o njihovih meritvah zato sem šla v več trgovin).
Polek tega je prva prodajalka zatrjevala da moraš imeti  pri zimskih čevljih št. in pol večje, druga trdi, da to sigurno ne bo držalo .... user posted image  
Na koncu sem bila čist zmešana, komu zdaj verjeti ?!
Ni lahko kupovati  čeveljce za nekoga ki ti ne pove, ali so prav ali ne, potem se pa zanesi na profesionalnost prodajalk. Njihovi nasveti so ZELO različni. user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čevlji ciciban še še enkrat :)
10.11.2006 12:04:27   
polona2
Hja, jaz nekako verjamem, da tisti merilec noge, ki ga imajo v Cicibanovi trgovini, drži, dobim pa pike, če v trgovini z obutvijo tega merilca nimajo, tako je npr. tudi v Cokli v Kranju. Ker ima mogoče prodajalka tam drugače mnenje  o tem, koliko prav mora biti čevelj otroku, kot jaz, ali stroka.

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čevlji ciciban še še enkrat :)
10.11.2006 23:33:57   
pravljica
mogoče so merilci odvisni od firme user posted image  samo domnevam, saj ima ciciban manjše št. od superfitovih npr. (naš ima S 20, C pa 21 trenutno)

mi je pa tudi prodajalka povedala, da bi naj bilo zadaj prostora toliko, da lahko zadaj med nogo in čevelj potisnem prst...kaj jaz vem, sama izmerim z merilcem in je

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čevlji ciciban še še enkrat :)
11.11.2006 13:49:24   
SISI25
Ja meni je rekla prodajalka, da so čeveljčki sigurno vredu, če lahko prst porineš zadaj.
So pa verjetno res različne številke. Mi imamo cicibanove 24, včeraj pa smo kupovali skibucke in sem hotela št 25 (da bi bili malo večji) pa so bili tako veliki, da je noga kar plavala v njih. Ko smo probali 24 sem videla, da so kar večji od cicibanove 24.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Čevlji ciciban še še enkrat :)
13.11.2006 12:03:04   
jakaracman
Polek tega je prva prodajalka zatrjevala da moraš imeti pri zimskih čevljih št. in pol večje, druga trdi, da to sigurno ne bo držalo ....
IZVIRNO SPOROČILO: abi

Ja mogoče pa zato, recimo da jih bo imel ša februarja in marca.Jaz sem tudi v dvomih, pa št. od različnih firm tudi niso iste.Jaz sem ji zimske vzela malo večje, ker ji ne bom kupovala januarj nove.Drugače pa zmerimo in tudi veselo rinemo prst zadaj , pa vedno me skrbiuser posted image

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Čevlji ciciban še še enkrat :)
14.11.2006 19:38:12   
bobek05
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

IZVIRNO SPOROČILO: katrin

Tudi mi pred nakupom čevljev vedno izmerimo nogico, kupujemo pa zaenkrat še vedno v Cicibanu.



enako, čeprav ski-bucke bodo pa Superfit-ove user posted image


Jaz sem mu ski-butcke tudi vzela superfitove, drugače pa vse nakupujemo v Cicibanu. V čevljih ima vedno za en prstek še od spredaj prostora.


_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Čevlji ciciban še še enkrat :)
15.11.2006 9:32:29   
Tasika
Jaz čevljev ne kupujem tam, kjer nimajo svojega merilca nogice. Naš namreč tako nagrbanči prste spredaj, (še posebej če mu jaz zadaj kaj not tlačim), da prst prostora zadaj ne more biti merilo.

_____________________________

Lep pozdrav
tasika

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Čevlji ciciban še še enkrat :)
15.11.2006 12:29:12   
Badeja
Nam tudi vedno zmerijo nogico in to se mi zdi zelo pomembno pri nakupu čeveljčkov. In seveda da ti pametno svetujejo pri izbiri.
Drugače bi mu jaz zagotovo kupila premale, moj pa prevelike user posted image

(odgovor članu Tasika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?