|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ČE jaz ne bom fasala živčnega.....
12.8.2005 15:44:53   
tinčica
..... potem ne vem kdo ga bo...

začelo se je v nedeljo zvečer,:duda: dobi vročino 39,2 v ponedeljek gremo do zdravnika, pravi verjetno zobki ker je imel vse zatečeno.
po dveh dneh vročina pade ok, od takrat naprej ne mara ne piti ne jesti, do takrat je normalno jedel 5x na dan od gostega do mleka zvečer in zjutraj, kličem zdravnico pravi da ni skrbi da naj samo pije.

sam mene vseen skrbi, sam da mu približam žlico zmaja z glavo in se obrača na okrog, mu dam mleko isto, pije pa samo zvečer, ko je že čist izčrpan.

sam očitno ni finta v zobkih, ker prejle k se je zagledu v bambusovo roleto in jo tipal je pa normalno odpiral usta, takoj ko mu ni zanimiva več konec veselja.

zdaj pa res ne vem več a ga silim s hrano al naj ga pustim pri miru.

prosim ideje.....

lp:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ČE jaz ne bom fasala živčnega.....
12.8.2005 15:52:16   
jazz
Pa ni šesta bolezen, ker meni mali ni cel teden skoraj nič jedel??? Sem tudi živčnega fasala, je skoraj 14 dni od tega, pa počasi prihajamo s tekom na prejšnje norme! Zamenjaj zdravnika!!!! Pri skoraj 40 stopinj vročine, noben normalen pediater ne reče da so krivi zobki! Pa srečno!

(odgovor članu tinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ČE jaz ne bom fasala živčnega.....
12.8.2005 15:55:28   
lunca77
hojla!

jst ga ne bi silila, sej vsi vemo kako je blo ko nas je kdo s kako hrano posiljeval, še bolj se nam je uprla. sej po moje če kak dan ne je ni nič hudega, glavno da pije in ne dehidrira. če bi se pa to vleklo par dni je pa po moje dobro, da obiščeš pediatra. po moje ni nič hudega, sej tud men kak dan čist nč ne paše (pa nekako upam na več takih dni ;)).

ne se sekirat in lp lunca77

(odgovor članu tinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
12.8.2005 16:11:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tinčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   ČE jaz ne bom fasala živčnega.....
12.8.2005 17:32:39   
Annny
Pri nas je bilo TOČNO TAKO, ko so jo matrali zobki- nekaj dni je zavračala hrano in imela vročino 39+.
Moj nasvet je, da mu ponudiš pijačo, tudi hrano, ampak po vsej verjetnosti ne bo veliko jedel..ko se bo počutil bolje, bo nadoknadil, le brez skrbi. Otroci imajo glede tega dober občutek! Saj bo- ni panike!:)

(odgovor članu tinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ČE jaz ne bom fasala živčnega.....
12.8.2005 19:05:13   
ibiza
Probaj mu dat skorj od kruha, bo dlesni masiral pa še mal pojedu bo.

(odgovor članu tinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ČE jaz ne bom fasala živčnega.....
12.8.2005 20:09:12   
vidja
Poznam primer, ko punčka dva tedni ni jedla zaradi zobkov.

(odgovor članu tinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ČE jaz ne bom fasala živčnega.....
12.8.2005 21:31:50   
Marogica
Ne sekiraj se preveč. Pomisli samo, kako je, če si ti bolana in imaš visoko vročino. Lahko ješ? Imaš apetit?
Torej razumeš, zakaj noče jesti in ga res pusti malo pri miru s to hrano. Pa piti mu daj-DOSTI.

(odgovor članu tinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   ČE jaz ne bom fasala živčnega.....
12.8.2005 22:27:56   
tinčica
upam da bo boljš, dlesen ima pa tako zatečeno da se mi kar smili, si tako drgne da ima vse krvavo pa z ustnicam tud nekaj dela da ima pogrižene. sem mu kupila primi denti balsam sam kaj k pa ust ne odpre.

danes smo dali še kri za vsak slučaj.

porkaš ostali zobki so šli pa brez problemov ven, še vedla nisem kdaj če mu ne bi ust odprla.

ooooo sam da mine pa čimprej.

(odgovor članu tinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?