|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
26.9.2004 21:54:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Barve in lega postelje v otroški sobici
26.9.2004 22:00:08   
m0jc4
Hi!
Lega postelje je najboljše z glavo proti severu, druga najboljša proti zahodu, najslabše pa proti vzhodu.
Glede barv: vsaka barva nekaj vzpodbuja (nisem ravno ekspert). Sama bom izbirala bolj nežne tone rumene in modre (tak po občutku).

Pa fajn uredite!

Mojca :miska:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Barve in lega postelje v otroški sobici
26.9.2004 23:45:14   
willma
Ola,

jaz se glede teh stvari ravnam po feng shui. Na sebi sem ugotovila, da deluje:bravo:
Osebne strani nega, barve,...
Zato sem tudi sinu uredila sobico po tem znanju. Obstaja še več znanj, naprimer to je kitajsko, obstaja še indijsko (vastu), japonsko,....

lp
:angel:Kolenci:hudicek:

ps: Mojca (brez zamere), moja naj slabša oseban stran je ravno sever, tako da za mene sever ne bi veljal;)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Barve in lega postelje v otroški sobici
27.9.2004 7:09:58   
ronja5
OLJA!
Jaz bi dodala še nekaj toplih barv! Modra,zelena in bela se mi zdijo preveč hladne! Predlagam ti,da izbereš še kakšno toplo in kombiniraš, naprimer rumeno, oranžno, marelično,...
LP! Ronja

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Barve in lega postelje v otroški sobici
27.9.2004 9:44:21   
Anonimen
Zadnjič sem brala nasvete za opremo otroške sobice v Delu dom - po feng shuju. Pisalo je, da naj bi bile barve v nasprotju z otrokovo osebnostjo, ker zato spodbujajo tiste del osebnosti, ki se mora še razviti. Npr. pri nežnem otroku naj bi bilo pohištvo (ali pa verjetno tudi stene) bolj v živih barvah, če pa je otrok živahne narave, pa v nežnih, umirjenih. Za posteljo pa je pisalo, da ne sme stati na energijskem prepihu med oknom in vrati (tudi pisalna miza ne) in da mora otrok videti vrata. Sicer se s feng shujem nikoli nisem ukvarjala, sem mi pa taka razlaga zdi precej logična.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Barve in lega postelje v otroški sobici
27.9.2004 11:27:38   
mehurčica
Že vidim, da bomo mogli malo preuredit...mogoče bo pa malecki potem bolje spančkal:zmeden: Glavo ima obrnjeno točno proti vzhodu in vrata tudi komaj da vidi preko posteljice.:zmeden:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Barve in lega postelje v otroški sobici
27.9.2004 11:49:46   
Anonimen
Ne, saj zdej ni važno, če ne vidi vrat, ker ne vidi čez posteljico... Glavo mora imeti obrnjeno v smeri, da bo, ko bo zrasel in bo imel navadno posteljo, videl vrata.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
27.9.2004 12:33:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Barve in lega postelje v otroški sobici
27.9.2004 13:01:42   
bori
Splišni,

sem ta članek brala tudi jaz. Pa je drugače kot praviš. Energija mora prosto teči po sobi, postelja ji ne sme biti napoti, se pravi če svetloba na poti proti vratom naleti na oviro jo je treba odstraniti. Če gre svetloba direktno na vrata je potrebno vmes dati npr lončnico, da ne uide energija iz sobe, je pa za spanje boljše imeti glavo obrnjeno proč od vrat, ko se otrok uči pa naj sedi ob stenio in gleda proti vratom. Barve je Splišni napisala o.k.. Obstaja pa tudi kjniga FENG SHUI, urejanje stanovanja, mislim vsaj da je tak naslov. Da še povem, da pri nas ni možnosti za optimalno ureditev, je pa res, da moja :roza: spi bolje odkar smo obrnili posteljo in zamenjali benjamin z drevesom življenja, ter pospravilo "kramo" igrače v omare, vozičke,...

Veliko verselja z urejanjem sobice.

lp, Bori

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Barve in lega postelje v otroški sobici
27.9.2004 16:26:06   
frutka_
...pod posteljo ne sme biti prahu, da energija teče, pa mehka svetloba je priporočljiva (fina je solna lučka, ki oddaja poz. energijo), morda kakšni ljubi predmeti, ki so razporejeni po sobi. Pod posteljo pa absolutno ničesar, ker to moti pretok energije med spanjem.Priporočljive so kakšne lončnice. Glava obrnjena vstran od vrat...kar zanimivo. Knjiga dobo opisuje razporreditev. Kar v iskalnik vtipkaj Feng Shui in boš našla marsikaj zanimivega!

LP:angel:

P.S.:Jaz si tudi rihtam stanovanje pa me to malce zanima in praktično se tudi izvaja!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Barve in lega postelje v otroški sobici
27.9.2004 23:50:40   
willma
Bagi,
na žalost je feng shui znanost, ki zahteva svoj čas;)
Jaz sem zadevo "študirala" preko knjig in člankov.
Če želiš, ti lahko izračunam strani neba za tvojega Nikija.
Drugače pa so tu čiste osnove feng shui-a:
SEVER - element vode (črni in modri toni; podobe voda)
SV (diagonalano na) JZ - element zemlje (zemeljski toni in različne pastelne barve; podobe gora, zemlje in živali kot so tiger, opica, oven)
VZHOD+JV - element lesa (zeleni in modri toni; podobe gozdov, vrtov)
JUG - element ognja (rdeci toni, intenzivne barve; simboli ognja)
ZAHOD+SZ - element kovine (sivi toni, pastelne barve; kovinski okraski, ČB fotografije, slike transportnih sredstev, podobe živalikot so petelin, svinja, pes)
Energija mora krožit! Ostri robovi (npr. omar) naj ne kažejo v smer glave. Postelja naj ne bo obrnjena v smeri vrat (energija odteka skozi vrata med spanjem), postelja ne sme gledati v WC školjko, če je na drugi strani stene (energija oddteka zkozi šokljo),...
Hmmm, ma mnogo je tega, najbolje je če se vidi stanovanje, se pogledajo strani nega, kakšno rožo zamenjaš, prestaviš, obesiš novo sliko, premakneš staro, vglavnem preurediš!
In je že boljše:)-

lp
:angel:Kolenci:hudicek:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
28.9.2004 20:14:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?