|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
21.12.2005 18:39:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj v športni voziček?
21.12.2005 18:42:15   
Udb
Moj bo v petek star 2 meseca, pa sva prejšni teden odložila košaro, ker mu je bilo v njej ful tesno!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj v športni voziček?
21.12.2005 18:59:17   
Anonimen
Nismo nikoli uporabljali košare. je v športnem delu že od skoraj začetka. Taprvo je bil v lupinici (cca en mesec, mogoče). Imamo pa Quinny Freestyle 3xl comforta

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj v športni voziček?
21.12.2005 19:00:50   
anckabancka
V športnem vozičku se vozimo od 4,5 meseca, ker mu je košara bila premajhna.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj v športni voziček?
21.12.2005 19:26:02   
tincci
Jaz jo bom tri mesece vozila v košari, potem gremo pa bolj po športno user posted image

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj v športni voziček?
21.12.2005 19:49:15   
jakaracman
Od 4,5 mesecev smo v športnem-imamo speedya SX.Ko se odločaš, kdaj daš otroka v športni del, je pomembno tudi to ali gre športni del vodoravno ali pa ne in imaš lahko samo naklon.

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj v športni voziček?
21.12.2005 20:21:14   
pravljica
če ne bi bla zima, bi se še zdaj pri 5ih mesecih vozil v košari (dreamy)...mu je čist odgovarjala, meni pa tudi user posted image  ampak s kombinezonom pa ni več šlo (od cca 4. meseca dalje, ko se je začelo mrzlo), ker smo kupili večjo št., za katero je bila košara prekratka user posted image
men se drugače ni zdel nič utesnjen, med vožnjo pa še zdaj rad leži, s tem ni problema - ne tečnari za pokončni položaj, medtem ko smo pri taprvi menjali košaro pri 3 mesecih, ker ni hotela več ležat

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj v športni voziček?
21.12.2005 20:27:07   
lelaval
Moja je stara 6 mesecev, pa športnega še ne uporabljamo. Je pa res, da nismo imeli košare. Imam ABC voziček in bo še en čas lahko not. user posted image

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj v športni voziček?
21.12.2005 21:40:13   
*maja
Mi smo košaro nucali dobrih 5 mesecev, potem pa ni šlo več zaradi kombinezona in dekic user posted image ...

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj v športni voziček?
21.12.2005 22:10:24   
SashaB
Mi smo ga prestavili nekje pri 4,5 mesecih, a ne v čisto sedeč položaj. Še pri 6m ga vozimo v nekoliko nagnjenem položaju. user posted image

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj v športni voziček?
21.12.2005 22:12:22   
pika_b
Naš user posted image  je star dobre 4,5 mesece in še vedno uporabljamo globoki voziček, vendar samo za daljše sprehode. Voziček je kar velik in lahko lepo otročka zavije v ovčko (vrečo) in mu je prav toplo, je pa res, da ne vem kako bi bilo, če bi bila košara samo ravna. Na tem vozičku se namreč da nastaviti naklon.

Sicer pa smo v športnem bili že pri dveh mesecih, ko je bilo še toplo. No sedaj pa po trgovinah tudi dirkamo s športnim je bolj komot.

Če bi rodila spomladi, sploh ne bi uporabljala košare oz. globokega vozička.

lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj v športni voziček?
21.12.2005 22:14:05   
bobek05
Mislim, da pri 2. ali 2.5 mesecih, ker mu je bila premala... (pa mi ni jasno, kako bi naj bla do 6.mesecev user posted image  user posted image )... Odkar je v športnem delu uživa 100 na uro!!! user posted image  

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj v športni voziček?
21.12.2005 22:22:02   
Anonimen
Moj pikec jutri praznuje 6 mesecev, pa - ne boste verjele - sva še vedno v košari!!! Zelo rad namreč zaspi takoj, ko ga zapeljem malo na makadam... Ampak resnično je zdaj s kombinezonom utesnjen in bom morala počasi košaro odstraniti...

Zdaj pa eno butasto vprašanje. Odstraniš košaro, dvigneš malo naklon, kaj pa potem? Verjetno je treba malo podložit ali kaj, otroček še ne sedi stabilno. Res mi ni jasno, kako naj ga varno vozim. Varnostni pas pri mojem vozičku je pa tudi zanič, je samo takole okrog pasu in nič več.

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kdaj v športni voziček?
21.12.2005 22:41:36   
SPORTINA
Mi pa bomo cez par dni 6m in smo tudi še vedno v globokem Peg Peregu (clasična košara).
Pa našauser posted image  ni majhna. Že ob rojstvu je imela čež 4kg, pa ima sedaj v vozičku pajac in še ovčko. Bomo kar še počakali s športnim, dolgo sicer ne...
Pa mi povejte kaj je razlika....dvignem jo enako kot v športnem, spi in zaščitena pa je precej bolje kot v športnem. To smo z sosprehajalkami že ugotovile....
Prvega otroka pa sem prestavila v športnega pri 5m.
Res so to prednostni Peg Perega: velika košara, gibljiv naklon v košari...in še.
Lupinica pa se mi zdi Peg Peregova manjša?! Je možno. Pri prvem smo imeli Chicotovo in je precej širša?!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kdaj v športni voziček?
22.12.2005 8:14:33   
dory
Jst sem rodila spomladi, tko da sem mela tamalega prakticno od zacetka v sportnem delu...le pri stirih mesecih sem dvignila naklon,ker revec ni vec zdrzal v leze :)

(odgovor članu SPORTINA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kdaj v športni voziček?
22.12.2005 11:00:33   
teta beta
Ja, Sportina, Chiccova košara je zares velika. Kolegica je imela Quinnyjevo Dreami, pa se mi je zdela tako majhna proti moji. Moja hčerka je stara 3 mesece in je še vedno v košari, čeprav ji je s kombinezonom že res malo tesna. Športni trikolesnik pa imam kar skozi v avtu in ga uporabljamo za na pot, v trgovine ipd. Spusti se na 30 stopinj, kar je dovolj. Dokler bo možna košara, jo bom definitivno uporabljala, meni se zdi zelo fajn in tudi ona se v njej boljše počuti. Tudi v hiši jo kdaj dam notri, ker ji paše.

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kdaj v športni voziček?
22.12.2005 11:52:02   
viv_
Kako pa vam uspe pri 5 - 6 mesecih jih imet v košari? To mi je pa res uganka... Moji bi se strenalo, da bi mogla ležat in gledat v nebo...

Mi smo imeli športnega od začetka, Quinny freestyle 4xl, ki se poleži v povsem vodoraven položaj.

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kdaj v športni voziček?
22.12.2005 14:19:48   
Anonimen
viv, moje dete je sicer kot živo srebro. ampak v košari pa v par minutah zaspi. hvalabogu, ker včasih je to edini spanec čez dan..... zato pa pravim, da se bojim dne, ko ga več ne bom mogla v košaro stlačit, hehe.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?