|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
23.8.2012 9:40:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Balon na Barju...
23.8.2012 9:47:23   
Najaa
Ja, mal pred osmo zjutri je padel balon... Ko sva šli s tamalo v vrtec sva ga še gledali, pol je pa na enkrat zginu... grozno no...

http://24ur.com/novice/crna-kronika/pri-ljubljani-padel-balon.html

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Balon na Barju...
23.8.2012 10:02:22   
majčica1508
Grozauser posted image ..................
Očividka je izjavila po radiju center,da sta bila 2 balona in,da je bilo vsega konec v 10sekundah....
Poškodovanim,želim čimhitrejše okrevanje z čim manj posledicami....Svojcem umrlih,pa iskreno sožaljeuser posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Balon na Barju...
23.8.2012 10:09:04   
Tippi
Sem ekstremno adrenalinski tip človeka in obožujem vse vrste nevarnosti, AMPAK balonov sem se pa na daleč izogibala. Slab občutek, al kaj ti vem.

Grozna nesreča! user posted image Hitro okrevanje preživelim in sožalje svojcem umrlih!
Me pa zelo zanima razlog nesreče!!

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Balon na Barju...
23.8.2012 10:13:59   
*miska.mcc*
..." v balonu naj bi bili tudi otroci in mladoletniki. 6 oseb pa še pogrešajo. Po neuradnih podatkih naj bi obstajala nevarnost , da so v balonu se vedno vkleščeni ljudje"...


grozno.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Balon na Barju...
23.8.2012 10:21:57   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Me pa zelo zanima razlog nesreče!!

Na Delovi strani pišejo, da naj bi bil vzrok vremenske razmere...

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Balon na Barju...
23.8.2012 10:22:52   
Tippi
Lulu a veš da sem ravnokar pomislila na vreme. Že od jutra se pripravlja k nevihti, ampak nič od nje. Lahko da so tam gori marsikaj dogaja. Hvala.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Balon na Barju...
23.8.2012 10:26:00   
Najaa
Ja, definitivno vreme. Ravno okoli 7.40, ko sva šli s tamalo peš proti vrtcu, je začelo ful pihat, temno je bilo in balon je letel ravno proti tej sivini... Pa mogoče jih je bilo tudi malo preveč notri al kaj... V glavnem, mene je bilo groza balonov, zdej me jih je pa še bolj.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Balon na Barju...
23.8.2012 10:29:46   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ja, definitivno vreme. Ravno okoli 7.40, ko sva šli s tamalo peš proti vrtcu, je začelo ful pihat, temno je bilo in balon je letel ravno proti tej sivini... Pa mogoče jih je bilo tudi malo preveč notri al kaj... V glavnem, mene je bilo groza balonov, zdej me jih je pa še bolj.


Bo že res ja, da je vreme. Drugač pa, nekatere košare balonov sprejmejo ogromno ljudi, tud takšne maš za 50 oseb. Vsaj tako sem slišala. Saj bodo najbrž kasneje vedeli več podrobnosti, med drugim tud to, za koliko oseb je bila košara.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Balon na Barju...
23.8.2012 10:30:08   
ona
Baje,da se je balon vnel in zagorel user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Balon na Barju...
23.8.2012 10:31:15   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: ona

Baje,da se je balon vnel in zagorel user posted image


user posted image

Kaj pa tadrugi. A nista bila dva?

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Balon na Barju...
23.8.2012 10:36:30   
ona
Po neuradnih podatkih naj bi ob nenadni spremembi vetra balon zaneslo v drevo, pri tem pa naj bi zagorela košara. Ob tem naj bi začeli ljudje skakati iz košare. Novinarka 24UR Mojca Ukmar je sporočila, da še vedno s helikopterjem in psi iščejo pogrešane. Med poškodovanimi naj bi bilo tudi šest otrok.

To piše na 24 ur user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Balon na Barju...
23.8.2012 10:39:09   
Najaa
Tippi, prejle sem slišala na radiu, da imajo pri nas balone s kapaciteto največ 35 ljudi.
Sej kul sam men bi bil grozen že sam pogled na toliko ljudi v balonu kaj šele, da bi se peljala z njim...

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Balon na Barju...
23.8.2012 10:40:38   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Tippi, prejle sem slišala na radiu, da imajo pri nas balone s kapaciteto največ 35 ljudi.
Sej kul sam men bi bil grozen že sam pogled na toliko ljudi v balonu kaj šele, da bi se peljala z njim...


Pol so me pa nalagali user posted image Hvala za info! Kakorkoli men balon ne diši, pa naj bo za dve osebi, ali pa za 30.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Balon na Barju...
23.8.2012 10:47:45   
josephine27
res groza. kar na jok mi gre. pa ravno par dni nazaj sem razmišlaja, da bi za rojstni dan plačala polet z balonom, ker si sin tega zelo želi. ob takih trenutkih se resnično zavem, kako hitro minljivo je naše življenje.

_____________________________



(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Balon na Barju...
23.8.2012 11:04:59   
rozilu

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

res groza. kar na jok mi gre. pa ravno par dni nazaj sem razmišlaja, da bi za rojstni dan plačala polet z balonom, ker si sin tega zelo želi. ob takih trenutkih se resnično zavem, kako hitro minljivo je naše življenje.


Jaz sem tudi malo nazaj o tem razmišljala - sicer zase. Samo itak nesreče se dogajajo vedno in povsot (pri vseh prevoznih sredstvih), tako da ne moremo zdaj balonov označit za splošno nevarne. Najbrž si pa poletov nekaj časa ne bomo omišljali.

Sicer pa sirene po Lj še vedno tulijo.... že celo jutro, takoj mi je blo jasno da je nekaj hudo narobe. Upam, da poškodovani niso več v nevarnosti...

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Balon na Barju...
23.8.2012 11:28:46   
*miska.mcc*
neuradni podatki:

4-je mrtvi in 3-je pogrešani.

zaneslo naj bi lih v drevo.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Balon na Barju...
23.8.2012 11:54:19   
thaiss
groznouser posted image


_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Balon na Barju...
23.8.2012 12:38:46   
hedviga
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ja, mal pred osmo zjutri je padel balon... Ko sva šli s tamalo v vrtec sva ga še gledali, pol je pa na enkrat zginu... grozno no...

http://24ur.com/novice/crna-kronika/pri-ljubljani-padel-balon.html


Jaz sem danes prav žalostna. Zjutraj ob 7:45 smo s tamalima gledali ta balon, ki je nad nami letel. Ttamaladava še ful navdušena-vedno rada gledata te balone, ki jih je pri nas na barju ful. In Miha je še celo pot jamral, kako in zakaj noče balon letet za nami.. user posted image
Meni se je čudno zdelo, da sploh leti, ker so vedno ob lepem vremenu., ta je pa prov po najbl črnem nebu..
Potem pa v službi najprej tole izvem. Ma, prav prizadelo me je. Mož pravi, da je doma cel kaos, na cesti gužva, novinarji, helikopretji... ah.
ma...res sem žalostna. user posted image user posted image

Najaa, ali imaš otroke na Galjevici?

< Sporočilo je popravil hedviga -- 23.8.2012 12:39:50 >


_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Balon na Barju...
23.8.2012 13:18:44   
Najaa
Ne ne, nismo mi v tistem koncu doma... se je pa lepo vidlo od nas, kako je letel proti vam in v tisto črnino. user posted image  Jaz imam iste občutke kot ti, še gledala sem ga zjutraj... in se spraševala, kako da v tem vremenu letijo.

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Balon na Barju...
23.8.2012 15:08:26   
Colt
Katastrofa! Sožalje svojcem preminulih.

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Balon na Barju...
23.8.2012 16:45:09   
Anonimen
Sožalje svojcem, ranjenim pa želim da se čim prej postavijo na noge ... Sem prejle na radiu1 poslušala intervju z enim od udeležencev nesreče ... z ženo sta dobila polet z balonom za poročno darilo 7 let nazaj in sta se ga sedaj odločila izkoristit in vzela s seboj še hčerko ... zdaj pa on je lažje poškodovan, hči in žena sta pa v kliničnem in čaka kaj bo z njima ... res grozno tole user posted image

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
23.8.2012 18:53:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Balon na Barju...
24.8.2012 9:59:46   
mojamura
Blog enega od reševalcev, ki je sodeloval v včerajšnji nesreči

http://blog.zdravstvena.info/balonarska-nesreca-23-8-2012-ig-ljubljana-zgodba-pogled-utrinki-in-misli-resevalca-ekipe-nmp/


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Balon na Barju...
24.8.2012 18:29:08   
Colt
Lahko bi se razpisal do enemoglosti, pa se mi ne da. V zraku sem doma. Bi pa samo pozval javnost, da so letalski športi zelo zelo izjemno odvisni od vremenske situacije. Vreme pa vemo kako poteka...pač vremensko. Ko te primejo turbolence (pa ni važno v katerem plovilu si), si več al manj samo nemočen opazovalec ki upa na najboljše oziroma na najvarnejše! Prepričan sem da je glavni pilot verjel da se bo izšlo, ampak atmosfera je zahtevala drugačni zaključek. Reagiral je prvo sekundo, ko je videl da se bliža štala..ampak vseeno je bilo treba pristat! To ni avto, kjer spustiš gas, daš v nižjo in lepo umirjeno spremljaš situacijo. Ne, tukaj gre za splet deset_in okoliščin in na večino od le teh, pilot ni mogel vplivati!

...Osebno imam veliko raje trdo krilo (rotor or fixed wing) , ampak tokrat so potniki v napolnjenem platnu plačali davek! Ostanimo človeški in ne sodimo prehitro...jaz bi samo rekel da je mati narava zmagala. Proti njej se ne da boriti. In morda šola za drugič.

Počivajte v miru, letalci!

< Sporočilo je popravil Colt -- 24.8.2012 18:42:01 >


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Ime za fantka?
lumpa08

Katero ime za fantka izbrati?

Kris (39%)

Nay (15%)

Anej (46%)


Število vseh glasov: 230

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!