|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
5.6.2012 13:21:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ogroženi moški :-)
5.6.2012 13:43:18   
josephine27
hvala, da si me spomnnila zakaj ne berem Dnevnika

_____________________________



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ogroženi moški :-)
5.6.2012 13:57:36   
posh
naslov je malo zavajajoč-kakor bi rekla liliana..ampak z večino se pa strinjam.
današnja ženska in današnji moški...ah..vse je šlo narobe..

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ogroženi moški :-)
5.6.2012 14:25:15   
3jeMi
ah, se mi je zataknilo že pri naslovu, sem se vseeno odločila, da berem dalje, pa me je kmalu minilo...

ah, ja... bizgec itak še ni dojel, da je ženska vrat, moški pa samo glava, ki se obrača tako kakor vrat želi... user posted image
pa mogoče tudi tega ni dojel, da za vsakim uspešnim moškim stoji uspešna ženska, pa čeprav je le-ta za štedilnikom ali pa ima svojo kariero...

skratka... krneki...user posted image

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ogroženi moški :-)
5.6.2012 14:31:37   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: posh

naslov je malo zavajajoč-kakor bi rekla liliana..ampak z večino se pa strinjam.
današnja ženska in današnji moški...ah..vse je šlo narobe..

Zaradi ...?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ogroženi moški :-)
5.6.2012 14:39:33   
ronja
hvala, da si me spomnnila zakaj ne berem Dnevnika

podpis, hehe.

Ne vidim pa nič groznega z današnjimi ženskami ali moškimi:) Meni se zdijo oboji prav fajn.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ogroženi moški :-)
5.6.2012 14:48:49   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi

ah, ja... bizgec itak še ni dojel, da je ženska vrat, moški pa samo glava, ki se obrača tako kakor vrat želi... user posted image


Ravno to je dojel......

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ogroženi moški :-)
5.6.2012 14:51:11   
3jeMi
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi

ah, ja... bizgec itak še ni dojel, da je ženska vrat, moški pa samo glava, ki se obrača tako kakor vrat želi... user posted image


Ravno to je dojel......


... in zdaj ga boli... bogi, je prizadet... al kako user posted image

.... saj pravim, nisem brala, ker me je minilo... user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ogroženi moški :-)
5.6.2012 14:55:10   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA


IZVIRNO SPOROČILO: posh

naslov je malo zavajajoč-kakor bi rekla liliana..ampak z večino se pa strinjam.
današnja ženska in današnji moški...ah..vse je šlo narobe..

Zaradi ...?



Zaradi..kaj jaz vem..zaradi tisoč in ene stvari..zaradi tega, ker je današnji svet cel narobe..
Pa ne me narobe razumet, zame sta moški in ženska dva enakovredna človeka, ki sta različna in ki se morata dopolnjevati..danes pa je to vse zabrisano, ženske so le popolne takrat, če so izenačene z moškimi in to potem povleče za sabo frustracije takšne in drugačne, tekmovanje med spoloma..medtem pa smo pozabile na svojo primarno vlogo, to je skrb za družino.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ogroženi moški :-)
5.6.2012 15:02:51   
ronja
zaradi tega, ker je današnji svet cel narobe..

Kar se mene tiče, se mi zdi današnji svet veliko bolj prijazen do obeh spolov kot pa tisti strogi patriarhalni! Ko je ženska morala ubogat čez dan in ponoči in ni mela prava glasanja za nič.

Kar se tiče manipulacije z moškimi pa: če se imata oba rada in je moški dober v postelji, ne bo nobena pametna punca seksa uporabljala za manipulacijo, ker bi s tem sebi v skledo pljuvala.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ogroženi moški :-)
5.6.2012 15:05:21   
ronja
Pa ne me narobe razumet, zame sta moški in ženska dva enakovredna človeka, ki sta različna in ki se morata dopolnjevati..danes pa je to vse zabrisano, ženske so le popolne takrat, če so izenačene z moškimi in to potem povleče za sabo frustracije takšne in drugačne, tekmovanje med spoloma..medtem pa smo pozabile na svojo primarno vlogo, to je skrb za družino.

Ma, ne vem, če je tako hudo. Obstajajo izjeme, kjer bo mama povedala sinku, da ona pa ne peče piškotov, ker je to tradicionalno žensko opravilo, ona pa je enakopravna, ampak večina nas ni takih skrajnosti. Sama sem zelo za enakopravnost (torej da imata oba enake pravice), kar pa ni enakost. Jasno, da bo njemu vedno lažje premaknit omaro, meni pa lažje zašit gumb. Si razdeliš tako, kot je komu lažje. Je pa lahko meni lažje nekaj žic zvezat, njemu pa vrtnarit. In se mi ne zdi nič narobe, če imamo vso paleto na izbiro, ne samo polovico;).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ogroženi moški :-)
5.6.2012 15:41:48   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Kar se tiče manipulacije z moškimi pa: če se imata oba rada in je moški dober v postelji, ne bo nobena pametna punca seksa uporabljala za manipulacijo, ker bi s tem sebi v skledo pljuvala.


Manipulaicjo s seksom sicer ne.....sem pa že uporabljala manipulacijo na moških.....recimo, vedno ko grem k avtomehaniku, tudi pri policaju sem že manipulirala......user posted image

Ženske smo vsaj po mojem opažanju, veliko boljše mojstrice manipulacije, kot moški......user posted image


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ogroženi moški :-)
5.6.2012 16:12:47   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: posh

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: posh
naslov je malo zavajajoč-kakor bi rekla liliana..ampak z večino se pa strinjam.
današnja ženska in današnji moški...ah..vse je šlo narobe..

Zaradi ...?

Zaradi..kaj jaz vem..zaradi tisoč in ene stvari..zaradi tega, ker je današnji svet cel narobe..
Pa ne me narobe razumet, zame sta moški in ženska dva enakovredna človeka, ki sta različna in ki se morata dopolnjevati..danes pa je to vse zabrisano, ženske so le popolne takrat, če so izenačene z moškimi in to potem povleče za sabo frustracije takšne in drugačne, tekmovanje med spoloma..medtem pa smo pozabile na svojo primarno vlogo, to je skrb za družino.


Aha, ja, se strinjam. Pa še dodala bi, da je ženska totalno razvrednotena. V smislu vseh teh plakatov in na pol nagih slik ala' lepota je v telesu in na njem, ostalo pozabi. Važno da si lep in napet za vsako ceno in preko trupel.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ogroženi moški :-)
5.6.2012 16:13:51   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Ženske smo vsaj po mojem opažanju, veliko boljše mojstrice manipulacije, kot moški......user posted image

No, ja... na obeh straneh se najdejo eksperti. Sem sigurna.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ogroženi moški :-)
6.6.2012 21:09:45   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

zaradi tega, ker je današnji svet cel narobe..

Kar se mene tiče, se mi zdi današnji svet veliko bolj prijazen do obeh spolov kot pa tisti strogi patriarhalni! Ko je ženska morala ubogat čez dan in ponoči in ni mela prava glasanja za nič.


Verjame se, da je samo ženska bila žrtev tistega časa. Če je to res, se sprašujem kako potem, da se ženske dandanašnji še vedno tako oklepajo nekaterih starih patriarhalnih vzorcev in vlog, še več, v nekaterih sredinah se mi dozdeva, da so ženske šele danes uspele popolnoma realizirati, polno uveljaviti udobje v svoji pogosto pasivni poziciji znotraj te iste patriarhalne družine.

Dajmo si predstavljat eno majhno balkansko vasico, kakšnih 30-40, let nazaj, morda še več, ne vem, kjer neizprosna sredina zapoveduje točno določene normative za oba spola, pri čemer se od moškega zahteva točno določeno ravnanje, vedenje, da bi se ga lahko družbeno priznalo, sprejelo, da bi v lastni sredini lahko užival tako ugled kot spoštovanje kakor tudi prikriti prezir, zavist itd.(pač temna plat medalje). Z družbenim ugledom, močjo, vplivnostjo je povezana tudi egzistenca ne samo njega, temveč celotne družine, in kolikor se pri tem družbenem vplivu ženske niso mogle udejanjati, kolikor je torej med drugim tudi njihova egzistenca bila odvisna od sposobnosti moškega, da jih povede na pot družbene veljave, toliko večja so bila njena pričakovanja, posledično temu njen pritisk na moževo "moškost", njena vztrajnost, da v kolikor ta že ni izklesan, moža primerno doklesa. Rek "za uspešnim moškim stoji uspešna ženska" ni iz trte izvit, ta implicira ravno njeno vztrajnost, da moški naj bo MOŠKI.

In potem si upoštevajoč takšno mentaliteto dajmo predstavljat slehernega moškega posameznika v tej vasi, kjer je imperativ popolnoma jasen, vendar pisan na kožo samo peščici njih. Kako mislite, da so se na negodovanja ob nezmožnostih številnih moških postati tisti tapravi, vseh in predvsem najbližjih (ki so med drugim tudi zavisili od njega), odzivali moški, če ne z fizično "obrambo". Morda se zdi nesmiselno in na nek način tudi je paradoskno, vendar se dejansko dozdeva, da je njegov udarec ženske pravzaprav bil njegov edini obrambni odgovor na stopnjujočo prisilo in izsilo.



Kar se tiče manipulacije z moškimi pa: če se imata oba rada in je moški dober v postelji, ne bo nobena pametna punca seksa uporabljala za manipulacijo, ker bi s tem sebi v skledo pljuvala.


Nezavedajoč se, si preko seksualne manipulacije poveznila tančico seksualnega užitka, z namenom da bi prikrila svoje skrite interese user posted image

< Sporočilo je popravil Bakfark -- 6.6.2012 21:15:11 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ogroženi moški :-)
6.6.2012 21:42:35   
Bakfark
Še nekaj - seksualnost v narodskem govoru sama implicira na manipulacijo, nadmudrivanje (ne spomnim se slovenskega izraza), nategovanje. Nekoga "nategovat ", "****t", "****t ga v glavo", pomeni ravno **** ga, poskušati ga okrog prenest, peljati ga žejnega čez vodo, užaliti njegov intelekt, poskušati ga napetnajstiti, koliko enih izraz namesto tistega sočnega, iskrenega, vulgarnega: "Stari, pa koga ti jebeš v glavo?".

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ogroženi moški :-)
6.6.2012 22:19:29   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Aha, ja, se strinjam. Pa še dodala bi, da je ženska totalno razvrednotena. V smislu vseh teh plakatov in na pol nagih slik ala' lepota je v telesu in na njem, ostalo pozabi. Važno da si lep in napet za vsako ceno in preko trupel.


Ja.....totalno razvrednotena....ženska na vseh teh plakatih nima več jošk in riti.....kostim Coco Šanel visi na njej kot na obešalniku.......

In bog ne daj, da imaš joške.....si niti streč bluze na gumbe (tista brez gumbov ni tak problem, ker se itak nategne, gumb pa počiuser posted image ) ne moreš več kupiti, ker so šivane po "moškem" kalupu, kjer jošk ni.....

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ogroženi moški :-)
6.6.2012 22:52:37   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Aha, ja, se strinjam. Pa še dodala bi, da je ženska totalno razvrednotena. V smislu vseh teh plakatov in na pol nagih slik ala' lepota je v telesu in na njem, ostalo pozabi. Važno da si lep in napet za vsako ceno in preko trupel.


Ja.....totalno razvrednotena....ženska na vseh teh plakatih nima več jošk in riti.....kostim Coco Šanel visi na njej kot na obešalniku.......

In bog ne daj, da imaš joške.....si niti streč bluze na gumbe (tista brez gumbov ni tak problem, ker se itak nategne, gumb pa počiuser posted image ) ne moreš več kupiti, ker so šivane po "moškem" kalupu, kjer jošk ni.....




si jih pa dala pod narekovajeuser posted image
..Lagerfeld, Dolce&Gabanna, Versace, Gucci, Marc Jacobs, Y. S. Laurent, Armani, Galliano, Calvin Klein..vsi gejuser posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Število partnerjev
danuska

koliko partnerjev ste že imeli?

1 (25%)

2-5 (48%)

5-10 (13%)

več kot 10 (13%)


Število vseh glasov: 460

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!