|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
13.3.2012 18:39:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kateri fotoaparat...
13.3.2012 18:44:43   
LuLu
Meni je taki ful dobre slike delal, bankrotirala pa tudi ne boš. user posted image
(Žogico vračam za pralni stroj user posted image )





user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
13.3.2012 18:57:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri fotoaparat...
13.3.2012 19:01:09   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

LOL user posted image user posted image user posted image  dej bod mal resna no! user posted image  glavno da si flek dols spravla! user posted image

Ne bom več nikoli. Resna sem... Btw, jaz tudi iščem foto..., da je dobro in da ni drago.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri fotoaparat...
13.3.2012 19:04:56   
TomTaylor
Nikon 1 user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kateri fotoaparat...
13.3.2012 19:47:41   
Perunika
Po tem, kar si napisala, sklepam da ti fleš ne dela najbolje.
Kateri fotoaparat pa imaš zdaj? Kaj je zate malo boljši fotoaparat? Kompakten ( npr. Nikon coolpix,..) ali zrcalnorefleksni z objektivom, ki ga lahko menjaš?
Za običajne družinske fotke zadostuje malce dražji (tam od 200€ naprej) kompakten, katerekoli znamke, čeprav mi2 z možem prisegava na N...
To govorim zato, ker ga je naša znanka polomila, ko je kupila zrcalno refleksni aparat (, ki je posledično težji za držat v rokah in neroden za nosit okoli), češ da bo imela boljše fotke. Zdaj pa ji leži na polici, ker se ji ga ne dat prenašat naokoli.
Tudi z dobrim kompaktom lahko posnameš dobre fotke. Razen, če imaš namen, da fotografiranje postane tvoj hobi, potem samo dober fotoaparat ni dovolj, ampak zraven še kakšna knjiga in tečaj. pri digitalni fotografiji je fajn, da se naučiš te tudi obdelat (vsaj izrez, svetlost, da znaš popravit barve) Če želiš, ti kaj več napišem na zs.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
13.3.2012 21:06:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kateri fotoaparat...
13.3.2012 21:11:37   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
Nikon 1 user posted image


kak link do cene?

600 eur? To sem jaz našla na googlu

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kateri fotoaparat...
13.3.2012 21:16:01   
poli*
http://nikon.bigbang.si/

Cena je 499€ (tudi mimovrste in še kje).
Je pa zmogljiva tale igračka.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
13.3.2012 21:19:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Perunika)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
13.3.2012 21:21:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kateri fotoaparat...
13.3.2012 21:24:02   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

v glavnem - iscem konkretne predloge s konkretnimi cenami user posted image

Moj je bil konkreten, cena pa je 15 eur. Ups... sem rekla, da ne bom več... user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
13.3.2012 21:26:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kateri fotoaparat...
13.3.2012 21:39:27   
Lianna
Jaz bi vzela Canona, ixus. Jaz veliko potujem in dam slike po potovanjih vedno razvit. In Canon mi naredi res lepe slike.

http://www.enaa.com/oddelki/foto/izd_2596_avt104233_canon_ixus_230_hs_crn

Sama nisem ljubiteljica Sony-a, ker menim, da ne znajo delati tako dobrih digitalcev kot Canon. Če bi se odločila za sony-a bi vzela tega: http://www.enaa.com/oddelki/foto/izd_2596_lo1blckwoxpc_sony_dsc-hx9vb_crn_digitalni_fotoaparat_+
Poznam nekaj ljudi, ki ga imajo kot drugi fotoaparat, da ne nosijo vedno dslr-ja z objektivi sabo in so res zadovoljni z njim.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kateri fotoaparat...
14.3.2012 8:23:03   
alda
Pri nas imamo za vsak slučaj če pride prav malega Nikona kupljenega na mimovrste,
za namensko fotografiranje-izleti, rd, dopust, pa Praktiko , ki jo imamo že dobrih 5let, Bil je kar drag ampak odtehta svoje, ker res nismo imeli namena vsako drugo leto kupovat novga.



http://www.mimovrste.com/artikel/1730397939/digitalni-fotoaparat-nikon-coolpix-s2500-roza-darilo

ta je več al manj v torbici


Za praktiko pa žal ne najdem slike, ker piše da jo ne prodajajo več!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kateri fotoaparat...
14.3.2012 10:22:34   
noranate
Poglejte današnji big bang katalog, notri sem zasledila enega solidnega, za mal dnarja.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kateri fotoaparat...
14.3.2012 10:25:27   
amyZ
Midva imava Canona, sicer je že nekaj let star, ampak dela solidne fotke. Če bi ga zamenjala bi isto kupila Canona ali Nikona. Sigurno pa ne pod 400€, ker imam rada lepe čiste in jasne slike. Z slikati v temnejših prostorih je fajn, da ima velik razpon pri manual nastavitvah (da se mu leča dobro odpre, da ima nastavitve v kolikšnem času zajame posnetek). Sicer pa je fajn imeti tudi fotoaparat z dobrim zoom-om ker se itak dosti slika kaj od daleč, in da so še vedno lahko lepe slikice, in pa mogoče super macro, ki omogoča slikanje stvari čisto od blizu, brez da bi bila za zamegljena ampak je čisto lepa jasna. Potem še funkcije kot so, da ti zbistri tisto kar je blizu ali daleč, ostalo ti pa zamegli. Pač take umetniške slikice za ****i se :) Ampak je vredno dat malo več za fotoaparat, da imaš res tisto kar potrebuješ in da so slike res lepe. Ker če kaj sovražim je to, da je vse razpacano, da so slike take meglene in podobno. Če bi izbirala nov fotoaparat bi mogoče vzela tudi tistega, ki ustavi gibanje.
Ampak to je čisto moje mnenje, ki je z vsakim letom bolj zahtevno :) Itak so pa najboljši fotoaparati tisti, ki jih uporabljajo fotografi, torej še vedno na film in ne digitalni. Ampak to so pa cene že juhej v neskončnost.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kateri fotoaparat...
14.3.2012 10:30:04   
Colt
Včasih še zmeraj primem v roke Canon EOS-50 z 28-80 in 75-300 objektivi.

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu amyZ)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kateri fotoaparat...
14.3.2012 10:51:57   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

zmeraj primem v roke ... 75-300 objektivi.


Enako, vendar manjkajoče nadomestim z besedico Nikon D (sejnivažnkateruser posted image ) in 75-300 nikorr objektiv, ki je moj najljubši user posted image
Sam to so že ornk "stroji", metuljka bi pa rada enga tacga "tahitrega" za mimogrede, kolikor sem jz razumela. Zato sem ji enga tacga tut predlagala. Jz imam tahitrega sicer iz serije coolpix, Nikona, pa ga ne morem niti slučajno primerjat z "orenk" aparatom, niti ga ne morem priporočit kot dobrega, žal. Samo, če bi pred 3emi leti imeli tega tanovega Nikona 1, madona, da bi skupej spraskala tiste eure. Kolegica ga pa ima - in res je "strojčič".




_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
14.3.2012 12:04:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
14.3.2012 12:17:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kateri fotoaparat...
14.3.2012 17:43:02   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

Kateri fotoaparat pa imaš zdaj?


Sony Cyber-shot. ampak stara verzija tega fotkica je imela rocno nastavitev programov in je delal brezhibno. dokler ni ekran pocil "sam od sebe" (kot se pri nas pogosto dogaja), tko da sm glede na dobro izkusnjo pac kupila "enakega" (sam klinc, ko so ga v novi generaciji fentali...)



Novi Cyber-shoti so zelo solidni. Jaz sem izbirala med HX-7V in HX-9V, na koncu kupila HX-7V preko spleta in sem zaenkrat zelo zadovoljna.  

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrtec
Ela123

Ali vasi otroci obiskujejo vrtec?

Da (68%)

Ne (32%)


Število vseh glasov: 98

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!