|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
25.4.2010 15:50:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Razlika originalni vs. fake Crocsi...
25.4.2010 15:53:27   
Anonimen
mi imamo že skoraj tri leta fake crockse, pa razen odpadlih paščkov ni drugih poškodb user posted image  kupili pa smo jih v mass-u za 9,99€ user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Razlika originalni vs. fake Crocsi...
25.4.2010 16:33:27   
zvesta
v trdoti/mehkobi natikača
v švicanju
v obrabi

vse v prid originala...

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Razlika originalni vs. fake Crocsi...
25.4.2010 17:11:31   
Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

v trdoti/mehkobi natikača
v švicanju
v obrabi

vse v prid originala...


Jaz sinu ravno zaradi tega kupujem originalne. Ker ko si zamislim, da obuje na zokenčke še tist šit plastični user posted image ...
Če pa ne bi podedoval te "srečne" danosti po meni, bi mu pa z veseljem kupila tiste za 5€ user posted image .

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Razlika originalni vs. fake Crocsi...
25.4.2010 17:47:58   
ZARA
Ima ene original in ene fake. Je razlika, itak. Material je popolnoma drugačen, švica bolj v fejkicah, ...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Razlika originalni vs. fake Crocsi...
25.4.2010 18:51:20   
Ribica **
Tamal od mojega je imel in fake in original, ampak ocitno dober ponaredek. Mehki so bili ful, pascki so odpadli sicer, svical je pa v obojih enako (njemu se se v japonkah potijo noge, tako da to ni ravno merodajno). Zdaj ima dvoje orig., oboje kupljene znizane, ene ima ze celo zimo za copate doma.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Razlika originalni vs. fake Crocsi...
25.4.2010 18:57:39   
rija
naš ma fejk, spajdermanuser posted image

nimam pojma kakšna je razlika, ker originalnih še ni imeluser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Razlika originalni vs. fake Crocsi...
25.4.2010 19:02:50   
2ursae
jaz sem si za v porodnišnico kupila fejk - katastrofa, moj mi je takoj moral prinest navadene papuče. Sem švicala da je joj. Zdaj so le še za na vrt user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Razlika originalni vs. fake Crocsi...
25.4.2010 19:34:26   
skuštrana
Odvisno na kakšen ponaredek naletiš.

Naš mali je lani imel ene fajne, kupljene v pittarelu za 5e, potem ko jih je prerastel sva s kolegico zamenjali za njene, ki so tudi bile fake ampak kupljene v zda. Material na otip isti kot origigi. Res  super.

Jaz imam ene fake, ki so katastrofa, ampak za okoli hiše so ok.  Se že na otip čuti razlika. Original so full udobne, te pa grozne, pa drsijo full. Ampak roko na srce, jaz poleti švicam tudi v originalih (pa drugače minimalno švicam ), ker plastika je le plastika.

Jih pa celo zimo nosim namesto copatov, na zokne in so super. user posted image




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
25.4.2010 20:07:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Razlika originalni vs. fake Crocsi...
25.4.2010 20:58:34   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

tiste, ki ste jih izprobale - komentarji.

razen razlike v ceni, seveda... user posted image

Oba z možem imava originalke, pa švicava k pr norcih! Nima veze "original" versus "fake". Kavčuk je sicer naravni material, ki ne povzroča alergijskih reakcij, vendar ni porozen, zato ne diha. Niti malo user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Razlika originalni vs. fake Crocsi...
25.4.2010 22:33:13   
ely*
crocsi niso iz kavčuka

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Razlika originalni vs. fake Crocsi...
25.4.2010 23:07:46   
Najaa
Jaz sem prav tako švicala v originalu. Tamala ima pa fake in original in nisem opazla razlike.

(odgovor članu ely*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?