|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
30.6.2005 9:29:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
30.6.2005 9:30:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   6 (ali vec) mesecniki- ste ze odvadile svoje ...
30.6.2005 10:13:17   
piščanc
po mojih izkušnjah se dojenček sam odstavi, oz. prespi celo noč ko je za to pripravljen

pri prvi je bilo tako, da je ponoči kr naenkrat /okoli 6 mesecev/ hotela piti samo iz ene joške, tako sem jo namesto na jošk, vzdignila, malo poguncala in dala spat, dokler to ni več palilo, v enem dnevu je jedla ponoči samo enkrta, čez 14 dne je pa še to ukinila, imela je dudo,

žiga zdaj že prespi od 20h do 6h zjutraj, ampak so noči, ko se zbudi, takrat mu dam jesti, ker nima dude, pa tudi skoz bi se spraševala, kaj pa če je lačen...

no to so moje izkušnje, vsak dojenček pa je unikat
v glavnem jaz predlagam, da počakaš, ali jo vsaj na lep način uspavaš z zibanjem, brez jokanja

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   6 (ali vec) mesecniki- ste ze odvadile svoje ...
30.6.2005 11:16:41   
Žirafca Helena1
Mi gremo spat okoli devetih, pol desetih zvečer in večinoma spimo do 6h,7h (včasih 5.30).:bravo::bravo::bravo: Tako da razmišljava, da mu bova počasi prestavila posteljico v svojo sobo.
Je pa že od rojstva mirno spal in se zbudil samo za hranjenje, ene trikrat pa ga je močno zvijalo v vsem tem času.

Ker meni počasi primanjkuje mleka (največ ga imam dopoldne), mu zvečer še dodamo tamalo falško umetnega.

Mi je pa ful všeč, ker se sam hrani. :bravo::bravo::bravo:Sam drži flaško in si jo vtakne v usta.
:miska:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   6 (ali vec) mesecniki- ste ze odvadile svoje ...
30.6.2005 11:22:38   
Willson
Sicer ima 6 mesečni dojenček še pravico zahtevati nočni obrok. In se mi sploh ne zdi smiselno odvajati dojenčka od nočnega hranjenja, ko doseže pač neko starost. Poznam dojenčke, ki prespijo celo noč že pri par tednih, veliko pa je takih, ki rabijo nočni obrok še pri 10 mesecih. Saj ti bo sam nakazal, ko mu nočni obrok ne bo več potreben. Otroci so si različni, predvsem pa niso vojaki, in zato ne vidim zaenkrat pri vas še nobene potrebe, da bi morala začeti z nevem kakšnimi poizkusi in pri tem še mučila svojega dojenčka, tako da bo ponoči jokal, ko pa imaš možnost, da z malim naporom zadovoljiš njegovo osnovno potrebo, to je potreba po hrani.

Sicer pa sem jaz stara 30 let pa še zmeraj velikokrat potrebujem nočni obrok.:)-:)-
LP

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   6 (ali vec) mesecniki- ste ze odvadile svoje ...
30.6.2005 11:31:31   
cukrmali
mi tudi nismo nic odvajali, smo ga pa pri 8m preselili v svojo sobo in od takrat naprej se ni vec dojil (se kar nekaj casa ni niti zbujal).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   6 (ali vec) mesecniki- ste ze odvadile svoje ...
30.6.2005 13:34:08   
asso
Mi bomo čez dva dni stari 8 mesecev in :duda: se niti sanja še ne da se bi odvadila nočnega hranjenja. Gre spat okoli 9.30 do 10.00 pol pa obvezno okoli enih prvi obrok, okoli 5 drugi in okoli 8 še tretji. Ko vstane ji dam sadne kašice in samo sadje, nato čez ene dve in pol tri ure dobi kosilo. Po kosilu še dojenje, popoldne dobi skutico in nato še rižolino in po tem priprava na spanje in še dojenje.

Ne vem, kdaj bo tega nočnega dojenja konc. Mi smo poskusili jo pustiti se tudi dreti, ampak nič od tega. Še vedno zahteva svoj obrok oz. obroke.

lp asso

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   6 (ali vec) mesecniki- ste ze odvadile svoje ...
30.6.2005 15:56:55   
SISI25
Moja dva sta pri 2 mesecih enostavno prespala celo noč, brez hranjenja. Nisem mogla verjeti. Jeta pa ob 7 zvečer in potem ob 6-7 zjutraj.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   6 (ali vec) mesecniki- ste ze odvadile svoje ...
30.6.2005 19:33:05   
Žirafca Helena1
:bravo::bravo::bravo:dvojčka!!!:bravo::bravo::bravo:
:miska:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




spol otročka
tijati

so vam na morfologiji pravilno napovedali spol otroka?

ne, kasneje je bila punčka (63%)

ne, kasneje je bil fantek (37%)


Število vseh glasov: 106

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!