|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
15.5.2008 8:53:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: cene frizerjev
15.5.2008 9:02:15   
mojamura
moja frizerka me postriže pofarba in naredi pramene, postriže še mojega starejšega sina in plačam za to cca. 30 €

frizerka moje tašče računa za farbanje in striženje in vse kar sodi zraven cca. 50€

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: cene frizerjev
15.5.2008 9:05:02   
mojamura
aja pa še to, cene frizerskih storitev so različne. cena je odvisna od kraja kjer je salon, do tradicije salona, do modernih tehnik striženja etc.

je moja mama frizerka in je imela svoj čas salon, ampak to je bilo pred leti. salon je imela v vasi, kjer so bile cene občutno nižje za isto storitev, kot recimo v mestu. v mestu pa so bile spet cene istih storitev različne od salona do salona.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
15.5.2008 9:07:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: cene frizerjev
15.5.2008 9:11:33   
Mišni
Mi smo dali včeraj za striženje otroka s pranjem glave vred 5,60 evra. Pa ga je strigla 1 uro.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: cene frizerjev
15.5.2008 9:14:54   
Jančika_
Nazadnje sem dala v Celju za striženje konic (kratki lasje) 11€. Včeraj sem bila pa v Levcu in sem dala za barvanje, pranje in frizuro 27€ (kratki lasje, dve barvi).  Moja frizerka bo zdaj delala v salonu v Žalcu in bojo cene take kot v Levcu, se mi zdi, glede na to, da je ista lastnica. Jaz sledim moji frizerki, kamorkoli pač greuser posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: cene frizerjev
15.5.2008 9:16:58   
Anonimen
V Simple salonu je bilo samo suho strizenje (mogoce je mal pospricala?) tamalga od mojga 7€. Pa ej itak drzal samo 14 dni, pol je imel pa ze spet vse na oceh in na usesih.

Jaz dam za pranje + strizenje (konice in kar je slabega pac .. nima veze, kaj strizes) dolgih las + fen/likanje 25€ v Simplu. user posted image  Pa je kao najcenejsi salon - v Lj. Mi ne deluje vec najcenejsi, no. Lani je bila cena 20€.  

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: cene frizerjev
15.5.2008 9:21:00   
cicido
v Sk. Loki mojega 8 let starega sinka postrize, nazeleja in se kaksen barvni pramen naredi s spiralo, stane 8 eur. Ulo, staro 4 leta strize kar dolgo pa vcasih nic ne racuna, najvec do sedaj pa 5 eur, mene pa pobarva-pramena, postrize in sfena pa placam od 50-60 eur, kar pa se mi ne zdi malo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: cene frizerjev
15.5.2008 9:34:30   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: cicido
mene pa pobarva-pramena, postrize in sfena pa placam od 50-60 eur, kar pa se mi ne zdi malo.



kriza...to res ni malo, to je dosti

podbo ceno ima frizerka moje tašče - sicer pa tašče ne razumem, vedno pravi da nima denarja itd (nima službe), hodi pa k najdražjemu frizerju v okolici. vem koliko je tam cena ker se šla enkrat z njo tja....ampak več ne grem, ker mi je cena 2 mač visoka

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu cicido)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: cene frizerjev
15.5.2008 9:46:49   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Mi smo dali včeraj za striženje otroka s pranjem glave vred 5,60 evra. Pa ga je strigla 1 uro.


In kako je izpadlo?


(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: cene frizerjev
15.5.2008 9:48:43   
viv_
Mišni, kje sta se pol strigla?

Jaz za tamalidve ponavadi plačam 6 € za obe skupi, za striženje... Mam veze user posted image  Sicer je pa tok otroško striženje.

Zase pa ponavadi plačam pod 20 € za striženje. Naslednji teden se grem pa strišt in farbat (sem dobla sive lase) pa sporočim kok bo!

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: cene frizerjev
15.5.2008 9:53:51   
skokica01
Mene stane striženje in fen frizura 40-45€, če pa se barvam (enobarvno - brez pramen), pa me to stane 75€.
Cene so zdaj presegle tudi moj budget in zato menjam frizerja, pa še nazadnje me je preveč, preveč postrigel in tanjšal lase.... Frizer pa je v LJ, na Pražakovi.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: cene frizerjev
15.5.2008 10:01:08   
bodoča
Sem bila ravno včeraj pri frizerju in sem plačala zase 24 € (pranje, striženje in sušenje srednji las, če bi se pa še barvala je pa to dodatnih 17 €, torej skupaj 41 €) ni malo, samo sem ful zadovoljna s tem frizerjem in pač dam tisti denar.

Moško striženje z mašinco pa je 8 €.

Je pa frizerka ravno strigla dve punčki - š**** in enga fantka z mašinco, pa se mi zdi, da je bila cena 15 € za vse tri.

Tako, da za eno striženje špičk se mi zdi 14 € tu mač, pa neglede na to od kje ste.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: cene frizerjev
15.5.2008 10:34:38   
FLASK_A
Barvanje las (barve je malo več, ker imam ful goste lase pa še dolge po vrhu), pranje, spiranje, ful neki balzami za izsušene lase, striženje, fen frizurca ali likanje me košta cca 60 EUR.
Sam ko me ona porihta, se pa res pol cel teden u špegu gledamuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: cene frizerjev
15.5.2008 10:43:41   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Mi smo dali včeraj za striženje otroka s pranjem glave vred 5,60 evra. Pa ga je strigla 1 uro.


In kako je izpadlo?





IZVIRNO SPOROČILO: viv

Mišni, kje sta se pol strigla?

Jaz za tamalidve ponavadi plačam 6 € za obe skupi, za striženje... Mam veze user posted image  Sicer je pa tok otroško striženje.

Zase pa ponavadi plačam pod 20 € za striženje. Naslednji teden se grem pa strišt in farbat (sem dobla sive lase) pa sporočim kok bo!


Kar v redu je izpadlo, sem ti že nail poslala podrobnosti.user posted image

Viv, bili smo v Škofji Loki in moram reči, da ima ta frizerska res čisto drug filing. Tudi ko je mojega strigla in ji je nekaj govoril, kako naj ga, ker ima nekje široko glavo ali kaj, mu je rekla, da naj da mir, da ona že ve, kako ga more. In ga je super ostrigla.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: cene frizerjev
15.5.2008 10:48:04   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Mi smo dali včeraj za striženje otroka s pranjem glave vred 5,60 evra. Pa ga je strigla 1 uro.


In kako je izpadlo?





IZVIRNO SPOROČILO: viv

Mišni, kje sta se pol strigla?

Jaz za tamalidve ponavadi plačam 6 € za obe skupi, za striženje... Mam veze user posted image  Sicer je pa tok otroško striženje.

Zase pa ponavadi plačam pod 20 € za striženje. Naslednji teden se grem pa strišt in farbat (sem dobla sive lase) pa sporočim kok bo!


Kar v redu je izpadlo, sem ti že nail poslala podrobnosti.user posted image

Viv, bili smo v Škofji Loki in moram reči, da ima ta frizerska res čisto drug filing. Tudi ko je mojega strigla in ji je nekaj govoril, kako naj ga, ker ima nekje široko glavo ali kaj, mu je rekla, da naj da mir, da ona že ve, kako ga more. In ga je super ostrigla.


Aha, sem prebrala majl. Ja, ga bo minilo, našega je po dveh dneh minilo, prej se je pa tudi samo gledal inpšičke popravljal user posted image  Zdaj pa, če se mi da, ga uredim, drugače j pa pač lepo na kratko postrižen.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: cene frizerjev
15.5.2008 10:49:52   
Mišni
Aha, sem prebrala majl. Ja, ga bo minilo, našega je po dveh dneh minilo, prej se je pa tudi samo gledal inpšičke popravljal


O, super, ker me je že kar malo skrbelo. Da mi vstaja sredi noči za frizuro popravljat  in da v vrtcu najprej v umivalnico dirka ... ma hujše kot vsaka punca.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: cene frizerjev
15.5.2008 11:22:53   
*kinnie*
Ko sem za barvanje in striženje dala 60 Eur,...sem zamenjala frizerja...saj ne rečem naredi fensi frizurico...ampak jo tudi  moja zdajšnja frizerka. Če se samo strižem je 6 eur, umivanje glave+striženje+fen frizura 10 eur....mi je v primerjavi s prej, smešno poceni.

Na splošno se pa strinjam, da so cene pri frizerjih pretirane....no saj moja frizerka je dobra alternativauser posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: cene frizerjev
15.5.2008 16:28:26   
Anonimen
Mah jaz dam za fen frizuro 23,5 eur, tako da je 14 eur za konice čisto ok.

(odgovor članu *kinnie*)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: cene frizerjev
15.5.2008 18:20:58   
sunny24
joj, meni dela kar slabo, ko moram k frizerki... za barvanje in striženje konic srednje dolgih las + kar sodi zraven...ja, nekje med 70 in 80 evriči. Včasih me pa en fant, ki dela na črno postriže in pobarva za 35 evrov. Še dobro, da grem k frizerju sam 4-krat na leto, ker drugače bi bil  bankrot!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Rok ali Jaka?
Admin

Katero ime je vam lepše?

Rok. (38%)

Jaka. (43%)

Nobeno od teh dveh. (20%)


Število vseh glasov: 407

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!