|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Želim zamenjati ginekologa v LJ
11.5.2006 22:10:52   
Kaštrun
Na kratko:
Včeraj sem bila na pregledu (3 teden po ss - nisem vedela, da sem sploh noseča). Ker sem iz KR in ker sem bila čiščena v LJ me je moj G kar debelo gledal, kako sem mogla sploh zanostiti, če imam pa namreč PCO user posted image .

Moj G naj bi veljal za enega najboljših in najbolj prijaznih G v KR, pa mi včeraj ni rekel nič! Punce, NIČ. Niti me ni vprašal kako se je zgodilo, niti mi ni pojasnil zaradi česa se mi je lahko to zgodilo, zakaj na UZ ki so mi jih delali dva meseca prej ni bilo nič videti, niti mi ni povedal kako zdaj naprej, ne ali so mogoče tudi ciste na jajčnih ob tem popokale... NIČ. Ene lepe besede ne, enega vprašanja ne. Besede "ginekološko ste v redu" pa itak slišim vsakič! Ni mi naredil UZ kar bi po po ss moral, potem mi pa reče "v redu so vas uštimali". Kako za vraga pa on ve?! A mi lahko katera to obrazloži?!

Res sem bila razočarana, žalostna, jezna... pričakovala sem vsaj "saj bo" ali pa "je že moglo biti tako". Tako pa ni imel pojma kaj naj mi reče. V kabini sem planila v user posted image  in... ostala sem brez besed.

Zdaj pa vprašanje:
Ali katera pozna oz. mi lahko predlaga kakšnega G, ki je iz LJ (lahko tudi privatno). Vem da jih je veliko, zato pa sprašujem, če katera koga še posebej priporoča, ker bi rada zamenjala. 

Hvala že v naprej za odgovore!

N

< Sporočilo je popravil Jančika -- 12.5.2006 20:36:35 >
Revisions: 1 | Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Želim zamenjati ginekologa v LJ
12.5.2006 7:18:56   
lana38
Nisem iz LJ in tam ne poznam nobenega G. Povem pa ti, da zanesljivo vem, da se tudi s PCO lahko zanosi, samo malo dlje časa se moraš truditi za to. Koliko tednov pa si bila noseča, a so ti to povedali po ss?
LP

< Sporočilo je popravil Jančika -- 12.5.2006 20:37:10 >


_____________________________

lana38

(odgovor članu Kaštrun)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Želim zamenjati ginekologa v LJ
17.5.2006 13:58:51   
Alisa
Jaz hodim ginekologinji Dr. Grozdana Berginc Šormaz in je privat v Dravljah, Ul. Bratov Babnik 10. Za prvi pregled plačaš 4.000 sit, naprej pa imaš preglede zastonj, če hočeš biti kot njena pacientka. Meni je osebno zlo uredu in do zdaj nisem imela z njo nobenih problemov ali pa da bi bila razočarana.
Drugače pa jih imaš v Ljubljani v Leonišču v KC več na izbiro vendar ne vem kateri je uredu.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Želim zamenjati ginekologa v LJ
17.5.2006 17:26:08   
inja2
Ojla

jaz mam na ginekološki kliniki v LJ Dr. Pinter Bojano in je full dobra, ja pa samoplačniška pregled stane 4400sit.

lp, m

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Želim zamenjati ginekologa v LJ
18.5.2006 7:47:07   
bebi
Pozdravljena!

Sem imela podobne težave kot ti. Mi je moja bivša G zagotavljala, da je vse v najlepšem redu, zanositi pa nisem mogla. Sedaj hodim v ZD Medvode k dr. Jurci, ki je odličen ginekolog, me je v dobrih 3 mesecih pripeljal do zanositve. Priporočam! Ne vem pa, če še sprejema nove pacientke. Tel.št.: 01 361 99 42, dela pa v ponedeljek, sredo in petek od 14.00-19.00.

Srečno user posted image

(odgovor članu Kaštrun)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Želim zamenjati ginekologa v LJ
18.5.2006 10:50:49   
Pigy
Jaz imam novega ginekologa in moram priznat da sem zelo zadovoljna z njim, prvi pregled plačaš 4400 sit, pol pa vsakega 3100 sit, maš pa na tej klininiki še nekaj odbrih ginekologov.
dr. Leon Meglić
Ginekološka klinika
Šlajmarjeva 3
ljubljana
01 433 80 27
01 231 11 63

(odgovor članu bebi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Želim zamenjati ginekologa v LJ
18.5.2006 11:25:55   
Anonimen
Strinjam se z Injo2. Jaz tudi hodim k dr. Pinter Bojani in mi je res super G. Glede na to da sem iz Slovenj Gradca, mi ni problem iti v lj. k zdravniku.

(odgovor članu Pigy)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Želim zamenjati ginekologa v LJ
18.5.2006 19:32:33   
Mari71
Dr. Pinterjevo lahko tudi jaz pohvalim, sem bila pri njej zaradi drugega mnenja.
Drugace sem jaz s svojo zelo zadovoljna, ceprav je bolj tiha voda, ampak strokovno in po cloveski plati odlicna. Gre za Polono Jerman Kacic na Metelkovi 15 v LJ. Ima koncesijo, tako da lahko povprasas, ce te vzame na svoj seznam, torej brezplacno. Srečno!

(odgovor članu Kaštrun)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Želim zamenjati ginekologa v LJ
8.6.2006 10:35:34   
ak
Pozdravljena,

Sicer odgovarjam pozno. Ker si iz KR, si lahko izberes tudi dr. Strah v DOmzalah! Kolikor vem, se sprejema in je zelo strokovna. Kar je se pomembno, da ima tudi tisto srcno komponento in razume, poslusa, svetuje, vzpodbuja...
Verjetno si sedaj ze menjala ginekologa, ce pa ne pa ti res toplo svetujem dr. Strah-ovo.

lep pozdrav
ak

(odgovor članu Mari71)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Želim zamenjati ginekologa v LJ
8.6.2006 11:16:04   
LUNA06
Dr.Polona Jerman Kačič ima zasedeno, ne jemlje novih.Sem bila zadnjič tam, ko sta dve ful prosile za pregled, ker je blo baje nujno, pa jih ni uzela.

(odgovor članu Mari71)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




jansa or turk?
gabb

which is a bigger fool - jansa or turk?

jansa (75%)

turk (25%)


Število vseh glasov: 222

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!