|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   šola za starše LJ- mesec avgust
4.8.2009 10:22:02   
Klarissa
Lepo prosim za pomoč. Všoli za starše se mi noben že 2 dni ne javi.
Včeraj bi se naj začela avgustovska. Jaz sem hodila prejšnji mesec, a sem 2 predavanji izpustila.
Prosim napišite mi kdaj bo predaval pediater in kdaj bo varna vožnja?
ful hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: šola za starše LJ- mesec avgust
4.8.2009 11:28:21   
giotti
Pediater: ponedeljek, 17.8. ob 14:30
Varna vožnja: ponedeljek, 17.8. ob 17:00

Pridi ful prej, če češ sedet, ker nas je ogromno že zdaj in nimamo kje sedeti, kaj šele bo, ko bo to eno in edino predavanje iz varne vožnje. Pa menda jih pride še ful iz okoliških krajev ... Mogoče bodo naredili predavanje 2x. Bodo še obvestili...



(odgovor članu Klarissa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: šola za starše LJ- mesec avgust
4.8.2009 14:13:56   
Klarissa
ful ti hvala!
sem mislila, da bo pediater že ta teden.
saj se vrste pol razrečijo. ob teh 14.30 pa prejšnji mesec ni bilo navala- sem bila na anesteziologinji.
lp

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: šola za starše LJ- mesec avgust
4.8.2009 16:58:22   
giotti
Ja, verjamem glede predavanja o anesteziji, tja ne gredo vsi. Samo na varno vožnjo pa hočejo iti vsi in ker po drugih krajih tega predavanja nimajo, marsikdo pride v Lj. In še super, da sploh imamo pri nas takšno predavanje - hura za ministrstvo za promet user posted image

< Sporočilo je popravil giotti -- 4.8.2009 16:59:36 >

(odgovor članu Klarissa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?