|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   šamponi za kopanje dojenčka
26.9.2011 14:07:00   
trnyulch
Katere šampone za novorojenčka (ne)priporočate? Zaenkrat se odločam med Niveo in Bübchenom.. Še kakšen predlog?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: šamponi za kopanje dojenčka
26.9.2011 14:11:52   
constanca

Weleda


(odgovor članu trnyulch)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: šamponi za kopanje dojenčka
26.9.2011 14:12:24   
ZARA
Nič šampona. Naravno trdo milo in voda, pa malo olivnega oljčka za malo telesce in rito.user posted image

< Sporočilo je popravil ZARA -- 26.9.2011 14:13:00 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu trnyulch)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: šamponi za kopanje dojenčka
26.9.2011 14:13:59   
sagos
Nobenega user posted image za novorojenčke in tudi kasneje lahko uporabiš trdo milo, ki ga uporabiš tudi za telo. Če pa ima težave s temenci, potem pa priporočam Mustelino peno. Probaj čim kasneje štartat s kozmetiko ala Nivea, Bübchen, Johnson itd. (še bolje pa nikoli). Dojenčki dišijo tudi brez tega user posted image

(odgovor članu trnyulch)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: šamponi za kopanje dojenčka
26.9.2011 14:19:52   
manna
Za dojenčka Mustelo enkrat na teden, ostale dneve samo voda. Pol kasnej ko ima že okoli 10 mesecev in več pa lahko milo tudi vsak dan, ker pride bolj umazan od lazenja in ostalih vragolij. 

(odgovor članu sagos)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
26.9.2011 14:30:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: šamponi za kopanje dojenčka
26.9.2011 14:50:42   
trnyulch
Ok hvala :) Kakšno posebno trdo milo ali lahko kar tega navadnega? Kaj pa če ji slučajno gre v oči?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: šamponi za kopanje dojenčka
26.9.2011 15:22:49   
mayci
jaz se tudi podpišem pod Zaro. user posted image
Trdo milo je za začetek zakon! In veliko manj možnosti je, da pride v oči, kot pri tekočem. user posted image


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu trnyulch)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: šamponi za kopanje dojenčka
26.9.2011 15:28:18   
roladica

IZVIRNO SPOROČILO: trnyulch

Ok hvala :) Kakšno posebno trdo milo ali lahko kar tega navadnega? Kaj pa če ji slučajno gre v oči?



Ne čist navadnega ampak tistega za dojenčke. Jaz sem z milom na vsake toliko začela po treh mesecih. Pri nas ji včasih steče tudi čez obraz, pa mal ga poje user posted image ko si tiste žajfaste rokice tlači v usta, pa se nič ne krmeži.

(odgovor članu trnyulch)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: šamponi za kopanje dojenčka
26.9.2011 15:58:02   
naja17
Nič, vodo in cunjo... Za moje pojme, dojenček, sploh pa novorojenček, ne rabi nobenih šamponov, mil itd.

(odgovor članu roladica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: šamponi za kopanje dojenčka
26.9.2011 18:29:14   
kajajaka
Mustela (imajo tudi trdo milo) 1x na teden, ostale dni le voda user posted image

Nivea, Bübchen, Johnson itd. NIKOLI user posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: šamponi za kopanje dojenčka
26.9.2011 20:55:23   
Anonimen
Na začetku sem imela samo Mustelino tekoče milo za djenčke. Le-tega sem 1x na teden 1 kapljico kanila v banjico. Ko so se ji pojavila temenca (okrog 2-3 meseca), smo jih najprej ukinili z Mustelinim tretmajem (pena + krema), potem pa od takrat naprej z Mustelino peno proti temencem 1x na teden kot preventiva ... to peno (eno dozo) smo imeli skoraj do njenega 1 RDja, potem sem pa kupila Mustelin otroški šampon in ji tudi 1x na teden glavo operem z njim.
S trdim milom jaz nisem bila zadovoljna, ker je tamali preveč izsušilo kožo.

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: šamponi za kopanje dojenčka
26.9.2011 21:28:58   
almk
Mustela in samo Mustela...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: šamponi za kopanje dojenčka
26.9.2011 21:52:31   
trnyulch
Aha vidim da vas je veliko zadovoljnih z Mustelinimi izdelki. Kje jih pa lahko kupim?

(odgovor članu trnyulch)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: šamponi za kopanje dojenčka
26.9.2011 21:57:58   
Anonimen
V večini lekarn.

(odgovor članu trnyulch)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: šamponi za kopanje dojenčka
26.9.2011 22:16:29   
trnyulch
ok hvala :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: šamponi za kopanje dojenčka
27.9.2011 0:00:57   
Najin_pikec
A to nevtralno otroško milo v kosu se kupi v lekarni, ali se dobi tudi drugod? Saj to najbrž ni mišljeno otroško milo v kosu, kot je npr. Nivea?
Pa še eno vprašanje imam: na seznamu za v porodnišnico piše, da rabim nevtralen deodorant. Ali so to tisti deodoranti, ki so popolnoma brez vonja in se jih dobi tudi v drogeriji, ali naj ga grem kupit v lekarno?

(odgovor članu trnyulch)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: šamponi za kopanje dojenčka
27.9.2011 9:02:13   
roladica

IZVIRNO SPOROČILO: Najin_pikec


Pa še eno vprašanje imam: na seznamu za v porodnišnico piše, da rabim nevtralen deodorant. Ali so to tisti deodoranti, ki so popolnoma brez vonja in se jih dobi tudi v drogeriji, ali naj ga grem kupit v lekarno?



Ni dolgo ko sem rodila, ampak to je meni čist novo. Jaz sem imela čist navaden deodorant, istega kot vedno. A to je zato da te dojenček ne bi zavračal zaradi preostrega vonja???

(odgovor članu Najin_pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
27.9.2011 9:14:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu roladica)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: šamponi za kopanje dojenčka
27.9.2011 13:57:13   
babygirl1
jaz sem na začetku kupila trdo milo in šampon od bubchen-za dojenčke. Kopala sem pa tako kot mi je pokazala babca-z trdim milom nažajfaš malo krpico in potem umivaš...tako sem delala 3 mesece-potem pa začela šampon uporabljat-isto od bubchen-tist nočni. Kopam jo vsak dan-tudi malo s šamponom-in niti enkrat ni bilo s kožo nič narobe-koža je potem tako mehka :) olja (kupila sem olivnega in mandljevega) nisem nikoli potrebovala (mi stojita obe flaški zaprti). Meni so izdelki bubchen enkratni-imam tudi hladilno mazilo in je super :) 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: šamponi za kopanje dojenčka
27.9.2011 14:01:41   
babygirl1
aja pa za temenca-nas so v šoli(pa tudi babca) učili, da moraš glavco fajn namilt pa zdrgnit, pa za ušesi tud :) potem na koncu pa še s krtačko počesat-to delam že od prvega dne in nismo nikoli imeli temencev. 

(odgovor članu babygirl1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: šamponi za kopanje dojenčka
27.9.2011 22:07:28   
Najin_pikec
Tud jaz ne vem točno, zakaj naj bi bil ravno nevtralen deodorant. Domnevam, da vonj moti dojenčka... Ampak deo, ki ga uporabljam ima čisto nežen vonj, tko da res ne vidim problema. In kot si napisala ti, Roladica, je navaden deodorant očitno čist ok.

(odgovor članu babygirl1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: šamponi za kopanje dojenčka
28.9.2011 20:21:41   
m_o_i
od zacetka uporabljam Oriflame baby zadeve za mulca user posted image
trdo milo od zacetka, po nekje sestem mesecu pa tekoce milo oz. kopeli

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Najin_pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: šamponi za kopanje dojenčka
29.9.2011 0:09:25   
Roberta69
Nobenega mila, šampona, ničesar, še dolgo... če že, samo naravne, po možnosti z BDIH certifikatom. Tudi večji otroci še ne "smrdijo". Jaz našemu 3,5 letniku z milom umijem edino ritko in včasih lulčka, las pa tudi ne umivamo prepogosto.

_____________________________

Dva čmrljčka in ena čebelica - brneče kot v panju :)))

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




gluten
1hruška

Kdaj ste začele uvajati gluten?

pred 6. mesecem (29%)

med 6. in 7. mesecem (50%)

po 7. mesecu (14%)

po 1. letu (7%)


Število vseh glasov: 163

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!