|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Številka nogice pri 3,5 letnih punčkah
20.1.2006 17:55:03   
Maxica
Jutri gremo na obisk k prijateljici, ki ima 3,5 letno punčko. Pa sem tuhtala, da bi ji kupila ene copatke in nogavičke, ampak res nimam pojma, koliko imajo številko nogice punčke pri tej starosti. Mi katera mamica pomaga? Vsaj približno, saj se ne gre za številko, dve. Če bo malo preveliko, bodo že še porabili.user posted image   Prosim,prosim.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Številka nogice pri 3,5 letnih punčkah
20.1.2006 18:00:03   
Anonimen
Recimo 26. Tibor ima kakšnih 27, pa bo marca star 4 leta.

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Številka nogice pri 3,5 letnih punčkah
20.1.2006 18:35:46   
Anonimen
ja, tam okoli 25, 26 bi moralo biti. Pa se priobaj zmenit, da zamenja, če ne bodo prav.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Številka nogice pri 3,5 letnih punčkah
20.1.2006 19:39:56   
KIKI*
Naš tamal bo 1.2.2006 star 2 leti in pol in ima nogico veliko 25-26. Od kolegice hčera pa ima hčero staro 3,5 let in ima nogico 27-28 in je velika 119cm.
če kaj pomaga...

_____________________________

Ničesar nikoli ne naredimo tako dobro, da ne bi mogli naslednji dan storiti še boljše.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Številka nogice pri 3,5 letnih punčkah
20.1.2006 19:55:51   
Anonimen
U, ampak to je pa ekstremno velika punca. Tibor je visok 107, sem ga šla prav zmerit, pa je pri večjih v vrtcu.

(odgovor članu KIKI*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Številka nogice pri 3,5 letnih punčkah
21.1.2006 10:01:34   
KIKI*
splišni, tud naš fant ni majhen. kot sem napisla je star 2 leti 5 mesecev in 20 dni, pa je velik 98 cm in tehta 12,5 kg.
odkar se je rodil ni nehal rasti :) ...

_____________________________

Ničesar nikoli ne naredimo tako dobro, da ne bi mogli naslednji dan storiti še boljše.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Številka nogice pri 3,5 letnih punčkah
22.1.2006 13:40:10   
miška piška
Naš ima pri 2 letih in pol št. 27!, 15 kg in 96 cm...
Od kolegice punčka, ki je enako stara pa 25 št. čeveljčkov.
jaz bi na tvojem mestu raje vzela kakšne nogavičke, pa večjo št., npr. od 27-30, to bodo gotovo "ponucali", ali pa žabice;)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Številka nogice pri 3,5 letnih punčkah
23.1.2006 9:10:32   
Anonimen



Moja hči je stara tri leta in ima nogico št.29. Bolje da vprašaš mamico kakšno ima številko nogice, da ne bo razočarana kot jaz ko je moja hči dobila nogavice za novo leto št.24user posted image



(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Številka nogice pri 3,5 letnih punčkah
23.1.2006 16:16:55   
Maxica
Hvala za vašo pomoč. Ta punčka je res drobcena (ima borih 12 kg!). Sem pa vzela kr ene copatke številke 27-28 in ji bodo kmalu prav. user posted image Še enkrat hvala!

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Izbor TOP popoldanskih dejavnosti za otroke
Katera dejavnost bo najbolj ustrezala vašemu otroku, da bo lahko preživel popoldneve na zabaven, poučen in aktiven način...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?