|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čišča
28.2.2005 20:47:36   
piščanc
pozdravček

mene pa zanima glede tele čišče, sicer je bil tole že drugi porod, ampak zdaj se mi zdi malo sumljivo.

krvavela nisem dolgo in potem je bilo kakšen teden že OK, zdaj pa spet malo ven teče nekaj, pa je že en mesec od poroda. danes ko sem bila zunaj me je pa fino bolelo v trebuhu, nekako kot menstruacija, ko sem se pa spočila, je pa nehalo

a se moram česa bati?? a ima katera podobne težave?

mislim, pa da se bom jutri naročila na pregled



Neposredna povezava do sporočila: 1
   čišča
28.2.2005 21:03:03   
Annny
Prav imaš- za vsak slučaj je bolje, da te G da na UZ! Drugače pa sem sama občasno krvavela do 3. meseca po porodu, pa ni bilo nič takega..
lp

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   čišča
28.2.2005 21:07:43   
sena
Tudi jaz še zmeraj občasno krvavim, pa sem rodila 21.11. lani. Včasih en dan, včasih dva. Sem že pomislila, da je menstruacija, pa jo imam običajno več kot 5 dni, zato je to verjetno še čiščenje.

LP

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   čišča
28.2.2005 22:20:19   
piščanc
hvala, sem se malo pomirila.

A je katero tudi ščipalo v trebuhu?
Kaj pa sex?:ups: ne bi rada fasala kakšno okužbo.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   čišča
1.3.2005 9:16:37   
Willson
Poporodna krvavitev normalno traja približno 6 tednov. Ponavadi je tako, da je kaki dan bolj malo, potem pa zopet bolj močno. Odvisna je tudi od aktivnosti oz. gibanja. Nevarno je edino, če je krvavitev obilna (če so prisotni večji strdki, pov. tel. temperatura) Takrat je dobro, da nas pregleda G. Jaz sem krvavela prib. 8 tednov po porodu, v bolnici skoraj nič pol pa različno, enkrat močno drugič pa skoraj nič. Pa tudi bolelo me je v trebuhu, še približno 12 t po porodu, kar je baje normalno, saj se mora telo vrniti v stanje kot je bilo pred nosečnostjo in porodom. Glede spolnih odnosov, pa je dobro počakati vsaj do poporodnega ginekološkega pregleda. Upam, da sem ti kaj pomagala, pa probaj čim več počivat!!!! LP

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   čišča
1.3.2005 9:49:50   
piščanc
Hvala vsem, če bi blo kaj narobe bi res temperatura takoj narasla.

Malo mi je že odveč, ker je bilo že konec. No saj čas pa itak tako hitro mineva.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?