|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čevlji tipsie toes
19.4.2009 21:50:10   
vesna_14
Če jih ima katera me predvsem zanima ali so primerni za visok nart???user posted image user posted image
Sem klicala v trgovino pa mi ni glih znala povedatuser posted image

Mogoče pa katera tukaj veuser posted image user posted image

Lp Vesna


_____________________________

Dneve mi lepšajo moji trije mali sončki in možek....januarja 2010 pa dobomi še enega razgrajača...in tako nas bo veliko.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čevlji tipsie toes
20.4.2009 9:54:29   
laaara
Jaz menim, da so primerni, ker so zelo mehki in se lepo oblikujejo po nogici.
Naša punca je imela take s paskom na ježka in so bili čisto ok.
Sicer pa po moje tudi, če jih naročiš in ne bodo vredu jih lahko vrneš,
kar tako se dogovori pri naročilu.

< Sporočilo je popravil laaara -- 20.4.2009 9:56:45 >

(odgovor članu vesna_14)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čevlji tipsie toes
20.4.2009 10:12:37   
vesna_14
laaara pa ima tvoja mala visok nart? Men so ful všeč zdej ene sem že naročila pedipedke pa niso ok zato se mi zdej ne ljubi spet neki naročevat pa pol nazaj pošiljat če mu nebi pasale( pa še poštnina me za vsako staneuser posted image )

Hvala


_____________________________

Dneve mi lepšajo moji trije mali sončki in možek....januarja 2010 pa dobomi še enega razgrajača...in tako nas bo veliko.

(odgovor članu laaara)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čevlji tipsie toes
24.4.2009 21:43:55   
Aja1
So primerni za visok nart. Naša ima tudi visok nart in jih komot obuje. Sem ji jih kupila lani v jeseni. Nekako ni znala hodit v njih (so res full mehki). Se je kar spotikala (stara je bila cca 21 mesecev). Letos so ji pa za silo še prav in kar ok hodi v njih. Ne vem, kaj je bilo lani narobe...

_____________________________




(odgovor članu vesna_14)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?