|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čelada
6.4.2008 13:45:07   
stellam
mi imamo sedež za kolo in zdaj pa ne vem če rabimo še čelado. stara je eno leto.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čelada
6.4.2008 13:45:53   
TIA22
bolj varno je, kajne če ima čelado-v primeru padca!

(odgovor članu stellam)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čelada
6.4.2008 13:46:53   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: stellam

mi imamo sedež za kolo in zdaj pa ne vem če rabimo še čelado. stara je eno leto.


Kaj misliš????

Mislim, ok, sori, sam to je res glupo vprašanje.

VALJDA, MORA IMET OTROK ČELADO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


(odgovor članu stellam)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čelada
6.4.2008 13:52:20   
Anonimen
Jz sem že ena taka neodgovorna kolesarka, ker se kolesam brez čelade (mi ne paše na ksihtuser posted image ) ampak tamala jo ima pa obvezno gor! Sej dobiš luštkane čelade za tamičkane, pa še ful dolgo jo lahko uporablja, ker se da regulirat. Pa tut drage niso. Pod čelado ji pa dam vedno tudi trak čez ušeska, ker po kakšni strmini zna kar fajn zapihat. Aja, pa sončna očala ji tudi dam - prvič zaradi vetra, drugič pa zato, da ji kakšen insekt v učka ne prileti.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čelada
6.4.2008 15:27:15   
Anonimen
Čelada je OBVEZNA PO ZAKONU do 14. leta. Ce se vozi s svojim kolesom ali pa v sedezu na kolesu. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čelada
6.4.2008 15:29:53   
Maxica
Za otroka sploh nisem nikoli razmišljala, a bi jo imel ali ne. Seveda jo mora imeti, ker mi je prvo na svetu njegova varnost.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čelada
6.4.2008 15:32:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: stellam

mi imamo sedež za kolo in zdaj pa ne vem če rabimo še čelado. stara je eno leto.


Ne, seveda, saj če pade, se ji nič ne more zgoditi, sploh pa glava je nepomembna. user posted image

(odgovor članu stellam)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čelada
6.4.2008 21:04:24   
eya
Seveda jo rabite. Mi smo takoj z nakupom sedeža za malega tudi čelado kupili.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: čelada
6.4.2008 21:05:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: stellam

mi imamo sedež za kolo in zdaj pa ne vem če rabimo še čelado. stara je eno leto.


Ne, ne rabis je....

....dokler ne pades.

(odgovor članu stellam)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: čelada
6.4.2008 23:06:23   
lelaval
Nikoli je nisem v sedežu peljala brez čelada - večjadva pa isto - s svojimi kolesi in čelado.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: čelada
7.4.2008 7:01:27   
srki
Seveda jo rabi! Kot tudi na smučišču.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: čelada
7.4.2008 12:24:05   
Lenny
mi imamo sedež za kolo in zdaj pa ne vem če rabimo še čelado. stara je eno leto.


Obvezno.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: čelada
7.4.2008 13:21:46   
frufru
Ja seveda jo rabiš. Kupi pa raje tako, kjer lahko reguliraš velikost. Ponavadi so od 48cm obsega glavice naprej. Če ma bolj drobno bučko, ji daj spodaj pa še kako kapico, ali pa trak. Pa še mrčes se jine bo zapletel v lase.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: čelada
11.4.2008 9:09:19   
muška
Joj , ne dajajte pod čelado kap in trakov in ne vem česa še! Pol pa otroci jočejo in jih glava boli, ker jih čelade stiskajo. No razen v primeru, da je čelada prevelika, ampak potem je itak skoraj isto, kot da je ne bi imel, ker plajtra sem in tja.

Sem imela primer na smučarskem tečaju, je mama pripeljala fantka na tečaj, jaz sem ga prevzela in on čez pol ure začne jokat, da ga glava boli. Sem mislila, da se je naveličal, potem pa sem rekla greva na čaj, no mu snamem čelado in debela kapa spodaj user posted image  . Bogo detece , glava je seveda nehala bolet, ko čelada ni več tiščala in veselo smo smučali dalje. Ko pa sem poevdala mami kaj s eje zgodilo in da naj mu ne daje več kape spodaj, ker j ečelada itak dovolj topla, pa me je samo čudno gledala.

je pa čelada tako za smučanje kot za kolesarjenje OBVEZNA!

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: čelada
11.4.2008 12:37:43   
Naja30
Sva ravno s prijateljico debatirale o čeladah. Baje je obvezna po zakonu in tako je tudi prav. Varnost otrok je na prvem mestu.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: čelada
11.4.2008 12:41:20   
Mišni
Če imate samo sedež, brez kolesa, potem je niti ne rabi.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: čelada
11.4.2008 12:44:58   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Če imate samo sedež, brez kolesa, potem je niti ne rabi.


user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: čelada
11.4.2008 20:15:11   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Če imate samo sedež, brez kolesa, potem je niti ne rabi.


Ja res ne. Imaš prav.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?